طرح های گردشگری طبیعت گردی به شکل نوین در کرمان اجرا می شود

فرداد پرواز

9 بهمن 1395


تهران- ایرنا- رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: استان کرمان نخستین نقطه ایران است که طرح های گردشگری طبیعت گردی با رعایت الزامات زیست محیطی به شکل نوین در آن اجرا می شود که برای نمونه می توان به «اجرای ایده های ابتکاری از جمله همیاران آب» اشاره کرد.

به گزارش روز جمعه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در استان کرمان طرح گردشگری طبیعت گردی متناسب با ساز و کارهای روز دنیا انجام می شود ، و مطالعات این طرح در سایر نقاط کشور نیز انجام شده که در مناطق پیش بینی شده اجرایی خواهد شد.

نمایش موسیقایی کهن بوم و بر در نیاوران

نمایش موسیقایی 'کهن بوم و بر' کاری از گروه مانتره به کارگردانی و طراحی مونا ارسطو ویژه بانوان، هشتم و نهم بهمن ماه در فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوان، این گروه، دومین اجرای خود را امسال در فرهنگسرای نیاوران با 41 بازیگر چهار تا 35 سال برای مخاطبان اجرا می کند.

گروه مانتره با اجرای نمایش حرکات محلی، گیلکی، کردی، آذری، کلاسیک و حرکات تلفیقی نمایشی و باله برای علاقمندان روی صحنه می رود.

در این اجرا نقش آفرینانی چون شکوفه بدریان، شادی بریان، افرا بلقیس زاده ، پرستو سقایی، سپیده رشیدی و سپیده ظفری، شیدا فرحی، دنا منزوی، فرناز شناسی، هدیه موسوی، بهاره حیدری و محبوبه بدری به اجرای برنامه می پردازند.

این نمایش ساعت 17 در دو سانس در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.


http://www.irna.ir