شهر طنجه (Tangier) در مراکش

فرداد پرواز

طنجه یک شهر بزرگ در شمال غربی مراکش است. در ساحل مغرب واقع در ورودی غربی به تنگه جبل الطارق واقع شده است، جایی که دریای مدیترانه با اقیانوس اطلس خارج از Cape Spartel واقع شده است. این شهر پایتخت منطقه Tanger-Tetouan-Al Hoceima و همچنین طنجه -Assilah مراکش است.


تاریخ طنجه

بسیاری از تمدن ها و فرهنگ ها تاریخ طنجه را قبل از قرن 5 قبل از میلاد آغاز کرده اند. بین دوره ای که یک شهر استراتژیک Berber و سپس یک مرکز تجارت فنیکانی Phoenician به دوران استقلال اطراف دهه 1950 بود، طنجه برای بسیاری از فرهنگ ها ارتباط داشت. در سال 1923، آن را به عنوان وضعیت بین المللی توسط قدرت های مستعمرات خارجی در نظر گرفته شد و تبدیل به مقصد بسیاری از دیپلمات های اروپایی و آمریکایی، نویسندگان و بازرگانان شد.

فرداد تور


طنجه شهر جذاب مراکش

طنجه یک شهر جذاب مراکش برای بازدید است.این ترکیبی جالب از فرهنگهای شمال آفریقا، اسپانیا و فرانسه است و در واقع تاریخ بسیار بین المللی دارد و به طور سنتی برای افراد مختلفی از چندین فرهنگ متفاوت است. به عنوان مثال، در ابتدای قرن بیستم، یک چهارم جمعیت شهر، اروپایی ها و یک چهارم یهودی بودند.


موزه Kasbah Museum در طنجه

موزه Kasbah Museum از فرهنگ های مدیترانه ای است.

این موزه که اخیرا مرمت شده است، در کاخ سلطان Dar el-Makhzen قرار دارد. تمرکز بر تاریخ منطقه از زمان های ماقبل تاریخ تا قرن نوزدهم است. قبل از رفتن به داخل ، در طول حیاط اول، به سمت جلو حرکت کنید، سپس یک پیاده روی در باغ Andalucian جذاب انجام دهید.برجسته های ویژه موزاییک زهره از Volubilis و مجسمه سازی، به همراه نقشه های بزرگ ماکت. اولین نقشه، مسیرهای تجاری را از تجارت Phoenician فلزات به کالاهای الکترونیکی قرن 21 باز می کند؛ دوم، یک نقشه زرق و برق دار از جهان شناخته شده ساخته شده در Tangier در سال 1154 است .موزه در خارج از medina قرار دارد - می توانیداز محیط اطراف تا انتهای غربی به بالاترین بخش شهر، به Porte de la Kasbah وارد شوید و از جاده به موزه بروید.


غارهای هرکول The Caves of Hercules در طنجه

واقع در 15 کیلومتری غرب طنجه ، Cape Spartel و غارهای هرکول Hercules است که هر دو به خوبی به برنامه سفر طنجه اضافه می شوند و یکی از جاذبه های برتر طنجه هستند. قله اسپارتل بیشترین نقطه شمال غربی سرزمین اصلی آفریقا را نشان می دهد، دارای یک فانوس دریایی زیبا برای کشف است.


برخی از مواردی که باید در هنگام بازدید از طنجه بدانید

طنجه ، شهر قدیم تقسیم شده به دو بخش متمایز – مدینه Medina ، شهر قدیمی دیواره و Ville nouvelle، بخش جدید مدرن شهر است.شما این شهر ترکیبی از آفریقا و اروپا را دوست خواهید داشت. برخی از مواردی که باید در هنگام بازدید از آن انجام دهید عبارتند از:

1. تاریخ باستان را در مدینه طنجه Medina of Tangier احساس کنید

بخش قدیمی شهر، Medina،این یک پیچ و خم بزرگ از خیابان های باریک قدیمی و ساختمان های متعدد است. خانه های با شکوه در داخل این ساختمان ها که درهایشان به خیابان ها باز می شود. طنجه یکی از اولین شهرهای آفریقایی بود که تحت تأثیر اروپا قرار گرفت. در حالی که از این مکان شگفت انگیز عبور می کنید، معماری های مختلف استعماری، مراکش Moroccan ، اندلس Andalusian و مغولی Moorish با هم خواهید دید. این به چهار بخش جداگانه تقسیم شده است. بازارها، مغازه ها و رستوران ها نیز وجود دارد. شما زندگی رنگارنگ شمال آفریقا را اینجا دوست خواهید داشت.

2. از غارهای هرکول Caves of Hercules دیدن کنید

این چیزی است که شما باید دقیقا زمانی که به طنجه می آیید بروید. این یکی از نشانه های طنجه است و نه تنها یک قطعه زیبای طبیعت است، بلکه با تاریخ نیز غنی است. آنها اخیرا کل منطقه اطراف غار را تمدید کرده اند تا واقعا شگفت انگیز باشد. منظره دریا از باز شدن غار خیره کننده است. گشت و گذار در اطراف غار بسیار هیجان انگیز و جذاب است.

3. لذت بردن از چشم انداز های Cap Spartel

در یک روز خوب و روشن، شما می توانید از آنجا حتی نقطه ای که اقیانوس اطلس با مدیترانه برخورد می کند را ببینید.یکی از چیزهای زیبا که باید در طنجه ببینید، فانوس دریایی Cap Spartel است. در یک روز خوب و روشن، شما می توانید از آنجا حتی نقطه ای که اقیانوس اطلس با مدیترانه برخورد می کند را ببینید. این دیدگاه ها شگفت انگیز است و به شما یک عکس قابل توجه می دهد. یک رستوران وجود دارد که میتوانید درآن ، یک فنجان چای بنوشید و از منظرههای پانورامیک لذت ببرید.

4. طبیعت را در Parc Perdicaris احساس کنید

Parc Perdicaris هستید، این بهترین مکان برای دیدار در طنجه است. درختان به سادگی زیبا هستند. بعضی مردم فکر می کنند این زیباترین پارک در مراکش است. این بسیار تمیز و امن است. این راه های مختلف را ارائه می دهد. شما می توانید اقامت در منطقه با میز پیک نیک را انتخاب کنید.

5. در ساحل طنجه خوش بگذرانید

به سمت ساحل تانگیر بروید. منظره در شب بسیار زیباست .ساحل معمولا در طول روز شلوغ است، اما بازدید بسیار ارزشمند است. شما فقط می توانید شن و ماسه تمیز و آب پاک و تمیز لذت ببرید، سوار شتر شویدو در ساحل گشت بزنید. یک پارک آبی بادی برای بچه ها وجود دارد. همه شما یک وقت عالی خواهید داشت.

6. بازدید از کلیسای سنت اندرو the St Andrew Church

اگر وقت بیشتری برای بازدید از طنجه داشته باشید، به یک کلیسای St Andrews church دوست داشتنی بروید. چیزهایی از تاریخ جالب از مسائل مسیحی، یهودی و اسلامی در کلیسا یاد بگیرید. داخل آن به زیبایی حفظ شده است، و در خارج از کلیسا، از باغ های دوست داشتنی لذت خواهید برد. بازدید از این ساختمان تاریخی با گذشته غنی آن بسیار ارزشمند است.