شما به این چیزها در هواپیما احتیاج نخواهید داشت- بار خود را سنگین نکنید - قسمت اول

شما به این چیزها در هواپیما احتیاج نخواهید داشت- بار خود را سنگین نکنید - قسمت اول

ما گاهی اوقات قبل از سفر زیاد از حد وسواس به خرج می دهیم، دائماً به چیز هایی فکر می کنیم که در طول پرواز نیاز داریم و در نتیجه کیف و چمدان کابین خود را زیاد از حد با وسایل غیر ضروری پر می کنیم. حتی ممکن است به ده ها سناریویی که در طول پرواز پیش می آید فکر کنیم و برای هر کدام از آن ها تدارکاتی فراهم نماییم. در حالی که اغلب اوقات هیچ از کدام از آن سناریو ها اتفاق نمی افتد.

2safar

ما همان قدر که به بردن برخی وسایل ضروری و همچنین راحتی به داخل هواپیما تأیید داریم، نسبت به بردن وسایل اضافه و غیر ضروری نیز هشدار می دهیم. پرواز شما چه یک پرواز کوتاه چند ساعته باشد چه یک پرواز بین قاره ای، قرار است تبدیل به خاطره ای خوش و بخش دلپذیری از سفر شود. حال آن که با کشیدن یک کیف و چمدان سنگین به داخل هواپیما و پر کردن اطرافتان با وسایلی که واقعاً لازم نیستند، شما بیشتر برای خود استرس و ناراحتی به وجود می آورید تا رفاه و آسایش.

2safar

با 2Safar همراه باشید تا برخی آیتم های غیر ضروری که همراه بردن آن ها به داخل هواپیما توصیه نمی شود را به شما معرفی کنیم. امیدواریم با به کار بستن این توصیه ها آسوده تر و سبک بار تر سفر کنید.

عطر و ادکلن

همان طور که می دانید، بردن مایعات بالای 100 سی سی به داخل کابین هواپیما ممنوع است. به علاوه عطر زدن در طول پرواز اصلاً توصیه نمی شود. اغلب مردم به بوی عطر حساس هستند و هر نوع بوی غیر طبیعی موجب ناراحتی شان می شود. این مسئله داخل هواپیما که افراد نزدیک به هم می نشینند و چاره های جز تحمل هم برای ساعت ها ندارند اهمیت بیشتری می باید. قبل از پرواز دوش بگیرید و اندکی عطر ملایم بزنید و در طول پرواز عطر خود را تجدید نکنید. می توانید از یک دئودورانت کاملاً ملایم استفاده کنید که به صورت رولی باشد نه اسپری اما سراغ عطر و ادکلن نروید.

2safar

جواهرات

روی صحبت ما با خانم های قرتی است که به جواهرات چه اصل و چه بدل علاقه ی زیادی دارند. هواپیما جای استفاده از این چیز ها نیست. درد سر استفاده از جواهرات در خود فرودگاه آغاز می شود زیرا در گیت کنترل پرواز ممکن است به خاطر گردنبند و دستنبد خود به مشکل بر بخورید. در داخل هواپیما نیز جواهرات اغلب باعث آزار و ناراحتی هستند. با یک گردنبد بزرگ یا گوشواره ی سنگین به ندرت ممکن است احساس راحتی و آسایش کنید. جواهرات خود را در داخل هواپیما به حلقه، ساعت (اگر خیلی عادت دارید) و یک زنجیر ساده تقلیل دهید. چنان چه اصرار دارید جواهرات خود را به سفر ببرید، اولاً بدلیجات ببرید که در صورت گم شدن متحمل خسارت زیادی نشوید، ثانیاً آن ها را داخل چمدان بگذارید و به سر و گردنتان آویزان نکنید.

2safar