شرکت Indigo Partners اقدام به نجات Wow Air می کند

10 آذر 1397

ناوگان پرچم ایسلند در 5 نوامبر سال جاری قراردادی را برای به دست آوردن حامل مبارزات وارد کرد. با این حال، ایسلند در اوایل این هفته یک توزیع بورس سهام را منتشر کرد که نشان می دهد بعید است که تمام شرایط در توافقنامه خرید سهام، امروز، 30 نوامبر، توسط مجمع سهامداران انجام شود. به این ترتیب خرید نتوانست ادامه یابد.

Bogi Nils Bogason، مدیر اجرایی گروه Icelandair، گفت: "برنامه ریزی شده شرکت Icelandair از Wow Air از طریق برنامه ریزی نشده است. "هیئت مدیره و مدیریت هر دو شرکت در این پروژه به شدت کار کرده است. "این نتیجه مطمئنا ناامید کننده است."این کمپانی در حال حاضر دارای 16 فروند هواپیما است - یک ایرباس A320neo، 14 ایرباس A321 و A321neos و یک ایرباس A330-300.

اکنون هم اکنون به نظر می رسد شرکای Indigo مبتنی بر فینیکس برای تکمیل این معامله تلاش خواهند کرد. شرکت سهامی خصوصی در حال حاضر دارای سهام در خطوط هوایی Frontier، Volaris و Wizz Air است و قبل از اینکه معامله بتواند بسته شود، اوضاع قانونی وو را تکمیل خواهد کرد. شرایط اعلام نشده است. بیل فرانک، شریک مدیریت Indigo، در بیانیه ای گفت: "مدیریت و کارکنان Wow یک شغل قابل توجه در ایجاد یک نام تجاری با نام تجاری با نام تجاری با نام تجاری بسیار موفق و با موفقیت داشتند." "ما یک دیدگاه استراتژیک برای خطوط هوایی داریم و منتظر است تا کارکنان و نمایندگان خود را برای ارائه این دیدگاه آماده کنیم."