سفر به مالزی

سفر به مالزی

مالزی کشوری جالب و سرشار از تنوع است که مزایای بی شماری برای دیدن و سفر کردن دارد. این کشور شبه جزیره ای در جنوب شرق آسیا و دارای جزایری رؤیایی و مناظر طبیعی بی نظیری است که سفر به آن به همگان با هر نوع سلیقه ای توصیه می شود. با 2Safar همراه باشید تا در مورد مالزی و شهر های توریستی آن بیشتر بدانید.

کوآلالامپور

احتمالاً سفر شما به مالزی از شهر کوآلالامپور آغاز می شود. شهری با مردم خنده رو و خوش رفتار، نقاط توریستی فراوان و دیدنی و غذاهای سنتی لذیذ که مقصدی دوست داشتنی برای تمام همه به شمار می رود. از جاذبه های توریستی این شهر که ما به شما توصیه می کنیم استخر مجتمع رگالیا است که بسیار خوش منظره می باشد و چشم انداز دلپذیری به اسکای لاین شهر دارد. سعی کنید منظره ی شهر را هم در روز و هم در شب تماشا کنید. چراغانی شبانه ی خیابان های کوآلالامپور بسیار دیدنی است.

2safar

از دیگر جاذبه های توریستی کوآلالامپور که نماد این شهر نیز به شمار می روند برج های پتروناس هستند. طبقات این برج ها به مرکز خرید، ساختمان های تجاری و مسکونی اختصاص یافته است. رقص آب و نور در پایین برج های پتروناس نیز برای توریست ها جذابیت زیادی دارد.

2safar

برای خرید ما خیابان پتالینگ را پیشنهاد می کنیم. این خیابان در محله ی چینی های شهر واقع شده و کالاها با قیمت های خیلی مناسبی عرضه می شوند. از دیگر محله ی های معروف شهر محله هندی ها یا هند کوچک می باشد که برای خرید یا خوردن غذا انتخاب مناسبی است.

2safar

غارهای باتو با مجسمه ی عظیم بودا شاید پر بازدید کننده ترین جاذبه ی توریستی شهر برای توریست ها است. بازدید از این غارها به راحتی و با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی شهر امکان پذیر است.

2safar

در نهایت بازدید از باغ پرندگان کوآلالامپور را از یاد نبرید. پرندگانی که در این باغ نگهداری می شوند نایاب و بسیار زیبا هستند.

پنانگ

پنانگ مرکز فرهنگی مالزی است و پر از خیابان های شلوغ، آثار هنری بدیع و تاریخچه ای مجذوب کننده است. غذای این شهر واقعاً عالی است و می توان گففت مجموعه ای از بهرین غذاهای آسیایی در پنانگ عرضه می گردد. خیلی از توریست ها برای سفری دو یا سه روزه به پنانگ می آیند و در نهایت مدتی طولانی در این شهر می مانند. گویا روح تسخیر کننده ی شهر به راحتی اجازه ی دل کندن از آن را به بازدید کنندگانش نمی دهد.

2safar

ما توصیه می کنیم یک روز را در ساحل باتو فرینجی سپری سازید و غروب آفتاب بی نظیر این ساحل را از دست ندهید، عصری را به پیاده روی در پارک ملی شهر اختصاص دهید و همچنین صعودی به تپه های پنانگ داشته باشید تا از آن جا منظره ی زیبای کل شهر را تماشا کنید. همچنین بازدید از آثار هنری در جورج تون را نیز در آیتینری سفر خود بگنجانید. در نهایت توصیه ی ما برای خوردن غذاهای خیابانی در پنانگ را فراموش نکنید. حتی اگر علاقه ای به غذاهای آسیایی ندارید این شهر نظر شما را عوض خواهد کرد.

2safar