سفر به دبی

سفر به دبی

زمستانی سرد و برفی شما را کلافه کرده است؟ تمام روز خود را برای فرار از سرما به اجبار در محیط های گرم و سربسته می گذرانید؟ امکان استفاده از تفریحات و فعالیت های خارج از مکان های سربسته را از دست داده اید؟ دل شما برای هوایی تابستانی و نامرطوب با آفتابی گرم و زیبا تنگ شده است؟ مایلید با حداقل هزینه تفریحات تابستانی و هیجان انگیز را تجربه کنید؟ ما به شما شهر زیبای دبی را پیشنهاد می کنیم. دبی بزرگترین شهر کشور امارات متحده عربی بوده و در جنوب کشور ایران و پیرامون خلیج فارس واقع شده است. امکان دارد شما دبی را تنها با هتل های لوکس 6 ستاره، مراکز خرید بزرگ به اندازه ی یک شهر و یا برج ها و آسمان خراش های غول آسا بشناسید. اما جالب است بدانید که علاوه بر عواملی که ذکر شد، امروزه دبی توجه جهانیان را با سواحل زیبا، جاذبه های طبیعی و همچنین از راه برگزاری رویدادهای تفریحی و ورزشی هیجان‌انگیز به خود جلب کرده‌است.با 2Safar همراه باشید تا شما را با تعدادی از این مکان های دیدنی و تفریحات بی نظیر شهر دبیآشنا کنیم.

2safar

1. سواحل طبیعی و مصنوعی

هتل کشتی مانند برج العرب، با باند مخصوص فرود هلی کوپتر، نقش یک پشت صحنه ی زیبا را برای ساحل جمیرا، با سه کیلومتر شن و ماسه ی گرم و آب زلال و شفاف، بازی کرده و مکانی ایده آل برای تفریح خانواده ها می باشد. همچنین حتما جزیره ی نخل را که با شن و ماسه ی مصنوعی ساخته شده است امتحان کنید و مطمئن باشید که حتی از جزایر طبیعی نیز زیبا تر به نظر می رسد. ممکن است خوش شانس باشید و با اشخاص معروف، مثلا دیود بکام و همسرش، برخورد کنید!

2safar

2. صحراهای داغ و پهناور

اگر همیشه آرزو داشته اید گردش در صحرایی پهناور و داغ را امتحان کنید، حتما سری به تورهای سافاری در بیابان های دبی بزنید. در این صورت این امکان برای شما فراهم می شود که از دشت زیبای شتر دیدن کنید (حتماًشترسواری را هم امتحان کنید!)، اسکی روی شن وماسه را تجربه کنید و از رانندگی هیجان انگیر و مفرح با خودروهای سبک و سنگین روی شن های نرم لذت ببرید. در شب هم می توانید غذای خود را در رستوران های مجلل صحرایی زیر نور ستارگان بی شمار شب کویر نوش جان کنید.

2safar

3. پناهگاه های حیات وحش و پارک های جنگلی

بعد از گردش در مراکز خرید شلوغ و پرهیاهوی دبی، شاید شما بخواهید در محیطی آرام به تماشای طبیعت زیبای دبی و گونه های فراوان و متنوع جانوری و گیاهی آن بپردازید. در این صورت ما پناهگاه حیات وحش رأس الخور را به شما پیشنهاد می کنیم. این پناهگاه پوشیده از تالاب های نمک و درختان حرا، میزبان بیش از شصت گونه پرنده و پانصد گونه از گیاهان و جانوران متنوع می باشد. همچنین تالاب فلامینگوها از مناظر دیدنی این پناهگاه می باشد. پارک حفاظت شده ی دبی و پارک ملی جنگل های حرا نیز از دیگر جاذبه های طبیعی شهر دبی می باشند که در آن شما می توانید از تماشای پرندگان، تماشای غروب آفتاب و قایقرانی شبانه روزی لذت ببرید.

2safar