سفر به ایتالیا

سفر به ایتالیا

ایتالیا مهد بزرگ ترین هنرمندان جهان است. نقاشان و مجسمه سازان این کشور مانند لئوناردو داوینچی و میکل آنژ در دنیا نظیر نداشته اند. هنر معماری و آشپزی این کشور نیز در جهان زبانزد است. با 2Safar همراه شوید تا با این کشور دوست داشتنی در جنوب قاره اروپا بیشتر آشنا شوید.

2safar

غنای فرهنگی

ایتالیا یکی از باستانی ترین کشورهای جهان است که تاریخ و فرهنگی بسیار غنی دارد. از دوران باشکوه امپراطوری روم تا دوران رنسانس و عهد معاصر ایتالیا همیشه سردمدار هنر و فرهنگ در قاره ی اروپا و تمام دنیا بوده است. موزه ها و آثار باستانی بی شماری که در هر گوشه از خاک این کشور وجود دارد، خود به تنهایی به عنوان دلیلی برای بازدید از ایتالیا کفایت می کند. آثار هنر باشکوهی مانند مجسمه ی دیوید اثر میکل آنژ، تابلوی تولد ونوس و پریماورا اثر بوتیچلی و شام آخر اثر لئوناردو داوینچی از آثار جاودانه ی هنری است که در ایتالیا نگهداری می شوند. تعداد آثار ثبت شده ی یونسکو در ایتالیا بیش از هر نقطه ی دیگری از جهان است. وقتی قدم به آثار بازمانده از روم باستان در پمپئی می گذارید، از گنجینه ی دوران بیزانس در راونا دیدن می کنید و و آثار تاریخی نفسگیر پادوا را می بینید، متوجه می شوید که چرا ایتالیا خاکی جادویی و بسیار پر جاذبه دارد. خاکی که انسان را عاشق و هنرمند می سازد.

2safar

مردم صمیمی و خونگرم

سبک زندگی در جنوب قاره ی اروپا و به خصوص کشور ایتالیا با بسیاری دیگر از نقاط این قاره کاملاً متفاوت است. مردم ایتالیا صمیمی و خونگرم هستند و به آسانی می شود با آن ها ارتباط برقرار کرد. آن ها مردمی احساساتی هستند که به آسانی این احساسات را بروز می دهند. شما به سرعت با این مردم همذات پنداری خواهید کرد، گویا همیشه آن ها را می شناخته اید.

2safar

مرکز دنیای مد و تجمل

ایتالیا فقط خانه ی دانته، تیتیان و وردی نیست، بلکه محل تولد پرادا، دولچه اندگابانا، گوچی، آرمانی، ورساچه و بسیاری از مشهور ترین برند های مد دنیا است. در واقع برند های این کشور سرآمد شیک ترین برندها ی دنیا هستند. علاوه بر لباس صنعت خودرو سازی ایتالیا نیز لوکس ترین اتومبیل های دنیا را مانند فراری، لامبورگینی و مازراتی عرضه می کند.

2safar

آشپزی بی نظیر

کم تر کسی با طعم لذیذ غذاهای ایتالیایی ناآشنا است. آشپزی این کشور در همه جا طرفداران بی شماری دارد و با تمام ذائقه ها سازگار است. در سفر به ایتالیا شما در جشن منحصر به فردی از خوشمزه ترین غذاها شرکت خواهید کرد. رستوران های این کشور غذاهای اوریجینال ایتالیایی عرضه می کنند که شما تا به حال نظیرش را نخورده اید.

2safar

طبیعتی باشکوه، سواحلی چشم نواز

وقتی که سرانجام از گالری ها، فروشگاه های لباس و رستوران ها بیرون آمدید نگاهی به اطراف بیندازید و از طبیعت فوق العاده ی ایتالیا لذت ببرید. از شمال این کشور که کوه های یخ زده ی آلپ قرار دارد تا جنوب که دریای لاجوردی و دوست داشتنی مدیترانه خودنمایی می کند مناظر طبیعی این کشور خارق العاده است.

2safar