سفر به انگلستان

سفر به انگلستان

انگلستان بدون فراز و فرود چندانی همواره در طول تاریخ از مقصد های محبوب گردشگری بوده است. لندن یکی از پر بازدید ترین و توریستی ترین شهر های جهان است و مردم را با تاریخچه و زیبایی های خود جادو می کند. شهرهای کوچک انگلیس مانند بث و آکسفورد نیز از نظر جذابیت دست کمی از لندن ندارند و در عین حال خیلی خلوت تر هستند. لیورپول که شهر محل تولد جاودانه ترین گروه موسیقی تاریخ، بیتل ها است، به نوعی پایتخت موسیقی پاپ جهان نیز به شمار می رود. کوهستان شمال انگلستان و تپه های پر پیچ و خم لنکستر و کورنوال، سایت تاریخی استونهیج، دیوار هادریان و شهر های تودور مانند چستر همگی چشم و چراغ کشور انگلستان و قاره ی اروپا محسوب می شوند. اگر عاشق سفر به انگلستان هستید اما از گرانی این کشور نگرانید، باید بدانید اگر چه لندن یکی از گران ترین شهر های جهان است اما سایر شهر ها به مراتب ارزان تر هستند.

2safar

لندن

شهری سرزنده و دارای جاذبه های متعدد و بی شمار که می توان آن را ترکیبی از سه شهر واشنگتن دی سی، نیویورک و لس آنجلس در ایالات متحده دانست. با اتوبوس دو طبقه ی معروف توریستی در این شهر به گردش بپردازید و برج لندن، ساعت معروف بیگ بن و خانه ی پارلمان شهر را تماشا کنید. همچنین می توانید سوار کشتی های کروز بر روی رودخانه ی تایمز شده و اطراف لندن به گردش بپردازید. سوار شدن بر چرخ و فلک چشم لندن را فراموش نکنید. این چرخ و فلک از نماد های معروف لندن و کشور انگلستان محسوب می شود. از گورستان و کلیسای وست مینیستر دیدن کنید. در گالری ملی این کشور آثار لئوناردو، بوتیچلی و رامرانت را تحسین کنید. از استودیوی فیلم های هری پاتر در لیوزدن دیدن کرده و به تماشای نمایش های شکسپیر بنشینید. لیست کارهایی که می توانید در لندن انجام دهید به قدری طولانی است که در این مقاله نمی گنجد.

2safar

سواحل انگلستان

شهرهای ساحلی این کشور برای سپری کردن تعطیلاتی آرامش بخش عالی هستند. محبوب ترین شهر ساحلی انگلستان شهر برینگتون است که در طول تابستان پر از فستیوال های شاد و جشن و پایکوبی می باشد. همچنین شهر های ویموث، دُور و نیوگای نیز برای ورزش های آبی مانند موج سواری و همچنین ریلکس کردن در ساحل عالی هستند .

2safar

کرنوال

برای تماشای طبیعت بکر انگلستان به کرنوال بروید. جایی که تپه های پیچ در پیچ، دریاچه های زیبا، شهر های کوچک، کوره راه های دلپذیر، غذاهای خوب و تاکستان های پهناور فضایی رؤیایی به وجود آورده اند. شما در کرنوال احساس حضور در یک فیلم قدیمی انگلیسی را خواهید داشت و روح این کشور را لمس خواهید کرد.

2safar

بث

این شهر که محل چشمه های آب معدنی معروف است و نام خود را نیز از کلمه ی آب تنی گرفته است یکی از نقاط دیدنی و توریستی انگلستان به شمار می رود. حمام تاریخی رومی در این منطقه برای قرن ها حفظ شده و فضای این شهر کوچک بسیار دوست داشتنی است. کلیسا و رودخانه ی این شهر نیز دیدنی هستند.

2safar