سفر به آلمان

سفر به آلمان

کشوری با طبیعت بسیار زیبا، تاریخ دیرینه، فرهنگ تأثیر گذار، شهر های بزرگ و دیدنی و قصرهای رمانتیک بهترین توصیف از کشور آلمان است. به عنوان بزرگ ترین کشور اروپای مرکزی آلمان با دانمارک، جمهوری چک، اتریش، لهستان، سوئیس، فرانسه، لوکزامبورگ و هلند همسایه است. آلمان همچنین قوی ترین اقصاد قاره ی اروپا را دارد. با 2Safar همراه شوید تا در مورد این کشور پر آوازه بیشتر بدانید.

طبیعت ناب ستودنی

جذابیت کشور آلمان دلایل کاملاً روشنی دارد: جنگل های اسرار آمیز، کوهستان های باشکوه و مزراع انگور وسیع که چشم اندازی رؤیایی به سرتاسر این سرزمین بخشیده است. افسانه های پریان زیادی در ارتباط با کشور آلمان وجود دارد و قصه های تاریخی فراوانی در این سرزمین رقم خورده است. طبیعت دوستان عاشق سفر به آلمان هستند و از جنگل سیاه تا دریای شمال هر نقطه از خاک این کشور را دوست داشتنی و ستودنی می یابند. حتی اگر به دل طبیعت نروید، کافی است در قطاری کنارپنجره بنشینید و مناظر را تماشا کنید. آنگاه ایمان می آورید این نقطه از کره ی زمین خاکی جادویی دارد.

2safar

شهرهای مدرن

شهرهای آلمان پر از گنجینه های تاریخی و فرهنگی هستند و علاوه بر بناهای باستانی، پیچیدگی سبک زندگی مردم این کشور جالب توجه است. سال ها قبل از آن که کریستف کلمب دنیای جدید را کشف کند، آلمان کشوری متمدن با شهرهای پیشرفته و ساختمان های زیبا بود. شهر های بزرگ این کشور مانند برلین، مونیخ و هامبورگ دارای آثار تاریخی جالب توجه، موزه های هنری دیدنی، اپراهای باشکوه و رویداد های فرهنگی متعدد هستند. معماری سبک رمانسک، گوتیک و باروک جلوه ای دلپذیر به شهر های آلمان می بخشند. می توانید در آمفی تئاتر رومی بایستید، در قلعه های قرون وسطی ای بخوابید و روی بازمانده ی دیوار برلین قدم بزنید.

اگر به جهان گردی علاقه دارید بدون دیدن آلمان بخش مهمی از دنیا را از دست داده اید.

2safar

کشوری تأثیر گذار

کمتر کشوری به اندازه ی آلمان بر تاریخ جهان تأثیر گذاشته است و در واقع یک تنه تاریخ را چه به جهت مثبت و چه منفی عوض کرده است. گرچه آلمان مقصر جنگ های جهانی اول و دوم شناخته می شود، اما شاید خدمتی که مردم این کشور به دنیا کرده اند این بخش تاریک از گذشته ی آلمان را در اذهان کمرنگ سازد. از گوتنبرگ که صنعت چاپ را به جهان معرفی کرد تا آلبرت انیشتین که با تئوری کوانتوم انقلابی در علم فیزیک به پا کرد، تا گوته ی شاعر و بتهوون موسیقی دان، همگی آلمانی بوده اند و این کشور همواره در عرصه ی علم و هنر پیشتاز جهانیان بوده است.

2safar

آشپزی تحسین بر انگیز

با امتحان غذاها و نوشیدنی های آلمانی برگ جدیدی به خاطرات غذاهای خوشمزه ای که خورده اید اضافه خواهد شد. شما خیلی زود می فهمید غذاهای سنتی آلمان فراتر از سوسیس، پرتزل و شنیتسل هستند. غذاهای محلی و فصلی این کشور تنوع بسیار زیادی دارند و شما هرگز از امتحان غذاهای جدید آلمانی پشیمان نخواهید شد. آلمانی ها عاشق مارچوبه ی سفید در فصل بهار، قارچ های قیفی در تابستان و گوشت حیوانات شکاری در فصل پاییز هستند.

2safar