سعادت روتنا توچال و ویلا در ابوظبی راه اندازی می شود

فرداد پرواز

14 فروردین ماه


یک مجتمع مسکونی پنجاه دلاری با معماری مدرن عربی و حضور رژه ای، یک فستیوال یک مجتمع مسکونی در پایتخت امارات متحده عربی است.این مجتمع جدید مهمانان را با لابی آسوده در میان 327 اتاق و چهار گزینه مختلف ناهار خوری، از جمله رستوران Turtle Bay Bar & Grill، رستوران Sim Sim تمام شبانه روز، Lobby Lounge Sama با منظره یاب خیره کننده ی دریا و استخر شنا Swim Up Bar .

محل اقامت در قصر جزیره سعدیات واقع شده و دارای زیبایی و حیات وحش ساحلی فراوان است، در حالی که تنها در 15 دقیقه از شهر به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. مهمانان با بازدیدکنندگان منظم از جمله لاک پشت هاکس، لاک پشت های دریایی، دلفین ها، dugong و oryx شرکت خوبی دارند.این جزیره همچنین به عنوان یک مرکز برای تجربیات فرهنگی و میراث نفس گیر، به خانه های موزه های درجه یک از جمله لوور ابوظبی طراحی شده است.

مارک دیرر، مدیر کل اموال، گفت: "ما بسیار هیجان زده هستیم که اولین مرحله از توچال و ویلاهای ساعدیوت روتانا را راه اندازی کنیم که قرار است مقصد سفر در پایتخت برای تجربه تفریحی لوکس باشد."این مدرن با معماری مدرن معاصر، با لهجه عربی در سراسر کشور، دارای لابی وسیع و شیشه ای جلوی سواحل جادویی ساعدیات است که فواره های درخشان از طریق رفت و آمد است. فضای طبيعی، پر نور، آثار هنری منحصر به فرد را شامل می شود، از جمله هفت طبقه پانل های شیشه ای حاوی شن های بزرگ از هفت امارات مختلف. مجتمع نمایشگاهی از مجموعه هنری الهام گرفته از اماراتی را شامل می شود، از جمله همکاری اصلی با اشوآب عبدالله. هنرمند با استعداد امارات متحده عربی علاقه خود را به نمایش گذاشته است؛ ایجاد طبقات الهام گرفته از طبیعت محلی بر اساس شش تمپلیت سرپرستی، که به عنوان برجسته در هر اتاق، سوئیت و ویلا است. در مرحله اول، چهار تا از هفت راه غذاخوری مدرن که وعده می دهند ترکیبات تازه، طعم های معتبر و تجربیات آشپزی متمایز، بازدید کنندگان را خوش آمد می گویند.

فاز دوم صحنه ناهارخوری شهر را با معرفی Si Ristorante Italiano & Bar، و Gastropub همیلتون، که دو نوع اول در جزیره هستند، تشدید می کند. این به دنبال باز شدن نوار ساحلی Nasma، ارائه یک فضای خنک با چشم انداز آبی های خلیج فارس خلیج فارس است. استخر روباز Saadiyat Rotana دارای یک استخر بزرگ در فضای باز، دو زمین تنیس، باشگاه تناسب اندام Bodylines با ورودی خصوصی و یک زمین گلف کوچک است که مهمانان را سرگرم نگه می دارد تا آنها را از آفتاب سعیدی لذت ببرند. فاز دوم، راه اندازی Zen spa در روتانا، ارائه ده اتاق درمانگاه منحصر به فرد، حمام سنتی ترکی و مراکش و همچنین باشگاه نهایی برای جوانان، غار آلادین؛ یک تجربه فعال و جذاب که در آن بچه ها و نوجوانان می توانند از ویژگی های آب مختلف، منطقه سینمایی و خیلی بیشتر لذت ببرند. با توجه به مجموعه ای از رویدادها و نیازهای جلسه، استراحت همچنین سه فضای مهمانی و رویداد کاملا مجهز، یک اتاق سالن ظریف و The Lawn، یک سالن رویداد در فضای باز دیدنی و جذاب طراحی شده است که با مراسم به یاد ماندنی و حوادث در ذهن طراحی شده است.