سایت هایی با امکان رزرو پرواز و پرداخت به صورت اقساط

فرداد پرواز

4 سایتی که در آنها می توانید پرواز خود را رزرو کنید و هزینه های آن را طبق برنامه ای که برایتان در نظر گرفته شده است، به صورت اقساط پرداخت کنید.


12 آذر 97


مسافرت همیشه با هزینه همراه است. در واقع، یکی از بزرگترین دلایل اینکه مردم مسافرت نمی کنند، به دلیل هزینه های بالای پرواز و هتل است. بر اساس Lonely Planet، تعداد زیادی از شرکت ها وجود دارند که با ایجاد شرایط پرداخت اقساط، امکان رزرو سفر را برای شما فراهم می کنند.

اگر در حال پرداخت رزروهایی هستید که بیش از 200 دلار هستند، به دلیل همکاری سایت معروف رزرو اینترنتی Expedia با وام دهنده آنلاین، Affirm، واجد شرایط هستید که رزروهای های خود را در اقساط ماهانه تا سه، شش یا 12 ماه پرداخت کنید. برای دریافت این گزینه، مشتریان می توانند یک پکیج پرواز و هتل را انتخاب کرده و سپس تب «پرداخت ماهانه» را انتخاب کنند.

طبق گزارش Lonely Planet، استارت آپ Airfordable، یک قدم جلوتر می رود و به مسافران اجازه می دهد که عکسی از برنامه سفرشان ارسال کنند و برنامه پرداخت ویژه ی خود را دریافت کنند. و هیچ تعهدی برای رزرو با یک سایت خاص وجود ندارد، از آنجا که Airfordable در واقع با چندین سایت رزرو، مانند Google Flights، Priceline و Expedia کار می کند.

طبق گفته Lonely Planet، شرکت های هواپیمایی مانند Thomas Cook و Virgin Holidays برنامه های اقساط ماهانه خود را دارند. Thomas Cook طرح " الان بخرید، بعدا پرداخت کنید | buy now, pay later " را ارائه می دهد که برای تاریخ سفر بین 1 نوامبر 2018 و 31 اکتبر 2019 در دسترس است. Virgin اجازه می دهد تا مشتریان تا 12 هفته قبل از خروج بدهی های خود را پرداخت کنند.