سافاری، ظرفیت جدید گردشگری کیش

فرداد پرواز

10خرداد ماه


سافاری یکی از ظرفیت های جدید گردشگری و تفریحی جزیزه کیش است که علاوه بر ایجاد محیطی امن برای خانواده های ایرانی، زمینه جذب گردشگر خارجی حلال و اسلامی را نیز فراهم کرده و باعث جلوگیری از خروج ارز و مسافر به کشورهای خارجی منطقه می شود.

سافاری یکی از مجموعه تفریحی ورزشی در کیش است که در مساحت پنج هکتار با هدف رونق گردشگری و ایجاد محیطی سالم و جذاب تفریحی برای تمامی رده های سنی به ویژه جوانانی که علاقمند به تجربه تفریحات هیجانی هستند ایجاد شده است .

سافاری از ظرفیت های جدید است گه با هدف توسعه و رونق گردشگری در برخی مناطق ایجاد شده است و گردشگران بدون محدودیت می توانند لذت رانندگی در پستی بلندی ها را تجربه و هیجانات ناشی از دغدغه های روزمره زندگی را با سرگرمی های سالم و مفرح خالی کنند .

سافاری تور بیابان گردی و دشت گردی است که در آن از خودروهای شاسی بلند استفاده می شود و گردشگران با استفاده از این خودروها تپه ها و شن های طبیعی ایجاد شده توسط انسان را طی و به نوعی هیجانات و انرژی های درونی خود را خالی می کنند، لذت این تفریح به اذعان گردشگران به حدی است که ارزش تجربه کردن به دفعات مختلف را دارد.

سافاری در معنای لغوی 'سیاحت کردن ' که طی آن گردشگران با بهره مندی از خودروها و چهارپایانی چون شتر لحظات به یاد ماندنی و به دور از هر گونه دغدغه زندگی روز مره را تجربه می کنند.


www.irna.ir