زیبا ترین پارک های جهان

فرداد پرواز

یک پارک به خوبی طراحی شده ، بیشتر از فضای سبز در میان جنگل های بتنی است و باعث می شود شهر دوست داشتنی و شیک باشد. زیباترین مراتع ، جنگل ها ، حوضچه ها ، دریاچه ها و رودخانه ها را با موزه ها و سایر جاذبه های هنری ترکیب می کند. برای ساکنان شهر و گردشگران به طور یکسان، یک پارک شهری به یک حیاط مشترک تبدیل می شود. "این محل برای دیدار با دوستان است.


پارک گول، بارسلونا Park Güell, Barcelona

سالن هایی که شبیه به خانه های شیرینی زنجفیلی و چشمه vibrant mosaic salamander پر جنب و جوش هستند ، پارک خارق العاده آن در بالای تپه ( terraced ) واقع شده است و دارای منظره ای جذاب از شهر ، همراه با مسیرهای درختان و موزه Casa Museu Gaudi است.

فرداد تور


پارک استنلی، ونکوور Stanley Park, Vancouver

پارک جنگلی استنلی Stanley تقریبا به طور کامل توسط آب احاطه شده است ، دارای منظره زرق و برق دار skyline و جنگل وحشی از ( 500،000 ) سدر ، قوچ و درختان hemlock است.

فرداد تور


پارک Keukenhof ،Lisse ، هلند

زمانبندی همه چیز است ، وقتی شما به بازدید از Keukenhof می آیید. این پارک در هشت هفتۀ تعطیلات سالانه ، بین اواسط ماه مارس و اواسط ماه مه ، زمانی که بیش از 7 میلیون لاله ها ی شگفت انگیز و سنبلها شکوفا می شوند بسیار شگفت انگیز است. بیش از 100 اثر هنری و چهار سالن برای گونه های عجیب و غریب وجود دارد.

فرداد تور


پارک City Park, New Orleans

بزرگترین مجموعه جهان از بلوط با بیش از 600 سال قدمت در 1300 هکتار پارک شهر رشد می کند. پیدا کردن یک نقطه برای پیک نیک زیر سایه این درختان با شکوه است . اسب سواری و پیاده روی در پارک بسیار شگفت انگیز است.

فرداد تور


پارک گلدن گیت،سان فرانسیسکو Golden Gate Park, San Francisco

ساخته شدن هزاران هکتار تپه های ماسه ای در دهه 1870، پارک گلدن گیت معروف به San Francisco

حدود 13 میلیون سال به طول می انجامد. جای تعجب نیست که جاذبه های فرهنگی مانند موزه De Young و باغ Japanese Tea Garden زیبایی منحصر به فردی را داشته باشند.

فرداد تور


پارک Namba Parks, Osaka, ژاپن

پارک Namba در سال 2003 افتتاح شد و هشت طبقه یک برج 30 طبقه و مرکز تجاری را شامل می شود. یک واحد شهری با تراسها ، یک کانون مرکزی باریک ، باغهای سبز ، آبشارها و خوشه های سنگی است.

فرداد تور


پارک جنگلی، سنت لوئیس Forest Park, St. Louis

پروژه 100 میلیون دلاری Park Parc Forest Park شامل بازسازی گلخانه ای Art Deco می باشد . میزبان سابق بازی های المپیک تابستانی 1904 و نمایشگاه جهانی در حال حاضر شامل موزه های باغ وحش ، هنر ، تاریخ و مرکز علمی است. بوقلمون های وحشی ، جغدها ، و بیشتر از گونه های 100 ساله وجود دارد.

فرداد تور


پارک Ibirapuera Park, São Paulo, Brazil ، برزیل

معمار برزیلی مشهور جهان Oscar Niemeyer ، با چشم انداز معمار Roberto Burle Marx در پارک Ibirapuera (افتتاحیه در سال 1954) کار کرد. Niemeyer بسیاری از ساختمان ها ، از جمله Planetarium fly-casserole-like planetarium و Ibirapuera Auditorium ، با ساختار قرمز فلامنیک در ورودی آن و کنسرت های داخل آن را طراحی کرده است.

فرداد تور


پارک Englischer Garten, Munich ، مونیخ

مقامات شهر پیش بینی کرده بودند که در دهه 1790 ، بیش از 900 هکتار املاک اولیه برای Englischer Garten , ، کنار گذاشته شود. شما می توانید دوچرخه را برای کشف مسیرهای پیاده روی اجاره کنید و در این پارک بسیار زیبا دوچرخه سواری کنید.

فرداد تور


9. پارک Griffith Park ، لس آنجلس

پارک Griffith Park در سال 1896 با هدایای سرزمینی از Colonel Griffith به L.A. در سال 1896 راه اندازی شد و در حال حاضر در ناحیه Los Feliz 43،310 هکتار در 53 کیلومتری از مسیرهای scrub , ، oak و جنگل های woodland قرار دارد.

فرداد تور


پارک مرکزی، شهر نیویورک Central Park, New York City

جنگل های نیویورک در طول سال ها برای بسیاری از فضاهای سبز قابل توجه ، از جمله میدان چشم انداز Brooklyn’s Prospect Park ، و High Line در چلسی Chelsea و Governors Island ساخته شده است.

فرداد تور


11. پارک Shanghai Houtan Park ، شانگهای

یک مایل از زمین صنعتی سابق در امتداد رودخانه Huangpu برای نمایشگاه جهانی 2010 شانگهای به یک سری از تراس ها و مراتع تبدیل شد . آنها منطقه را زیبا کردند و همچنین برای فیلتر کردن آب رودخانه طراحی شده اند تا بتوانند زندگی را حفظ کنند.

فرداد تور