زیبایی های باورنکردنی در تور روسیه

فرداد پرواز

29 مرداد 1396


تور روسیه و تور مسکو، یکی از معدود تورهایی است که توانسته در سالهای اخیر جای خود را به عنوان یکی سفر تفریحی در میان مردم ایران باز کند. سالهای متمادی ترکیه و دبی مقصد اصلی گردشگران ایرانی بوده است و چه ایرانیانی بوده اند که هر ساله برای سفرهای خارجی خود این دو کشور را به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب میکردند و روزهایی را به تفریح و خوشگذرانی در این مقاصد سنتی و تکراری می‌پرداختند.

به گزارش تابناک، جاذبه های گردشگری در تور روسیه و تور مسکو و سنت پترزبورگ به حدی زیاد است که تمام روز شما را به خود اختصاص میدهد. آب و هوای روسیه در فصل تابستان نیز مزید بر علت شده و این کشور را به مقصدی تفریحی ، تاریخی همراه با آب و هوای دلپذیر و مثال زدنی تبدیل کرده است.

سفر با تور مسکو و تور سنت پترزبورگ علاوه بر تفریح و ایجاد آشنایی با طبیعت و فرهنگ روسیه ، جذابیت های تاریخی فراوانی از خاطرات جنگ جهانی دوم دارد که با سفر به روسیه میتوانید همه اینها را همراه با هم تجربه کنید و تفاوت های شگفت انگیزی که این کشور پهناور با سایر کشورهای دنیا دارد را تجربه کنید.

یکی از مقاصد گردشگری در تور روسیه، شهر سنت پترزبورگ است . رودها و کانالهای متعدد آب در انتها با هم یکی شده و با نام رود Neva به خلیج فنلاند ختم می گردد و به درخواست امپراتور پطر کبیر ، اسکلت شهر سنت پترزبورگ مشابه شهر ونیز در ایتالیا ، در دو طرف این رودها بنا شده است. کل این شهر بر روی ۴۴ جزیره کوچک بنا شده و پلهای متعددی این جزیره ها را به یکدیگر متصل می نماید. زیبایی خیره کننده این شهر علاوه بر قایقرانی در آن ، ساختمانهایی است که از سیصد سال قبل با سبک معماری ایتالیایی، ساخته شده و هنوز هم به همان صورت نگهداری میگردد.


http://tnews.ir