زیباترین مکان های کانادا

فرداد پرواز

در کانادا بازدیدکنندگان شگفتی های طبیعت، مکانهای تاریخی، سواحل، بهترین رستورانها و ... را پیدا خواهند کرد.


آبشار نیاگارا

شما ممکن است بسیاری از آبشارها مانند آبشار ویکنوریا و آبشار فرشته را دیده باشید، اما هیچ یک از آنها با آبشار نیاگارا برابر نیست. ممکن است فکر کنید که در دنیای پری هستید، در حالی که روی لبه آن ایستاده اید. به همین دلیل است که توریست آن را تاج آبشارها می نامند. این یک مقصد مورد علاقه برای زوج های متاهل جدید، کارگردانان فیلم و مشاهیر در سراسر جهان است. دولت تمام اقدامات ایمنی را انجام داده است، بنابراین نیازی به نگرانی نیست.

@val3


کوه های راکی

زنجیره کوه های راکی از آمریکا آغاز می شود و به کانادا می رسد. این مکان مورد علاقه افرادی است که عاشق پیاده روی و اسکی هستند. شما همچنین می توانید از پنج پارک شناخته شده ملی مانند Yoho، Kootenay، Glacier، Jasper و Banff بازدید کنید. این پارک های ملی با زیبایی طبیعی الهام بخش کانادا است. دوستداران طبیعت آن را به عنوان یک پناهگاه جهان در نظر می گیرند.

@val3


جزیره ونکوور، Long Beach

Long Beach، لانگ بیچ از روستای Ucluelet تا روستای Tofino فاصله دارد. یکی از مکانهای پر بازدید است و مردم عاشق صرف تعطیلات در ساحل هستند. نسیم خنک، رقص امواج دریا، آب کریستال، sunrays درمانی، دلایل صرف فقط در این مکان هستند.

@val3


چرچیل، مانیتوبا

بعضی از مردم برای حیوانات اشتیاق دارند. مدیریت محیط زیست طبیعی را ایجاد کرده است که در آن شما خود را در جنگل می بینید. نام مستعار این مکان "خرس قطبی پایتخت جهان" است. شما فرصتی برای دیدن حیوانات منحصر به فرد مانند خرس سفید و نهنگ Beluga دارید. چرچیل مناظر قابل توجهی را در طول سال ارائه می دهد.

@val3


ویستلر، شهر برفی

جذابیت زمستان سرزمین های کانادا باعث می شود طعم خاصی به سفر اضافه شود. ویستلر در شمال ونکوور 75 مایل دورتر است. این شامل 8،100 هکتار است. اسکی بازان از بقیه دنیا روزهای زمستان را صرف لذت بردن از این منطقه می کنند. گالری های فوق العاده، مراکز خرید و موزه ها مکان های دیگری برای لذت بردن هستند.

@val3