زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت سوم

زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت سوم

اگر در زمره ی این افراد هستید و دوست دارید در مکان هایی خیال انگیز و استثنائی عکس بیندازید، در این مقاله تعدادی از بهترین مکان های دنیا برای گرفتن پرتره های جذاب از خودتان را به شما معرفی می کنیم. با 2Safar همراه باشید.

کوهستان ماترهورن، زرمات، سوئیس

این کوهستان در کوه های آلپ درست در مرز سوئیس و ایتالیا قرار دارد و سال ها است که کوهنوردان را به چالش می طلبد. شما اگر سابقه ی کافی در پیاده روی و کوهنوردی ندارید، بهتر است صرفاً برای بازدید از چشم انداز کوه بروید و یک دوربین عکاسی با کیفیت نیز با خود ببرید.

اسکی یکی از محبوب ترین فعالیت ها در کوه های ماترهورن است. هوای تازه و منظره ی عالی هر کسی را به وجد و نشاط می آورد. شما طوری در این کوهستان کم نظیر احساس آرامش می کنید که بعد ها هر لحظه دوست دارید به آن جا بر گردید و آن حس خاص را دوباره تجربه کنید.

2safar

معبد پورا لمویانگ، بالی، اندونزی

این معبد که در شرق بالی قرار دارد به معنای نور خدا است و عکس های این مکان طوری است که در نظر اول فکر می کنید فوتوشاپ است. انگار وسط معبد شکافته شده و دری به روی بهشت باز شده است. بسیاری از عکاسان با صرف وقت و هزینه به دیدار این معبد می روند تا عکس زیبایی از آن بگیرند.

اگر خیلی دوست دارید عکسی مانند آنچه می بینید بگیرید باید از 1700 پله بالا بروید! هر گاه خسته شدید به یاد بیاورید دارید به دیدن یکی از مقدس ترین نقاط کره ی زمین می روید و عکسی که در آن جا می گیرید زیبا ترین عکس سفری شما خواهد شد.

2safar

دریاچه ی تکاپو، نیوزلند

این دریاچه در جنوب جزیره ی نیوزلند قرار دارد و زمینی سه ساعت و نیم با شهر کویین استون و کریست چرچ فاصله دارد و یکی از زیبا ترین نقاط کره ی زمین است.

تصاویر آب های آبی بسیار خوشرنگ و گل های بنفش دلربا هر کسی را شیفته ی خود می سازد. کلیسای گود شفرد یکی از دیگر از نقاط توریستی جذاب این منطقه برای عکس گرفتن است. این کلیسا چشم اندازی منحصر به فرد به سمت دریاچه دارد.

2safar

خیابان شکوفه های گیلاس، بن، آلمان

وقتی به شکوفه های گیلاس فکر می کنید، آلمان اولین کشوری نیست که به ذهنتان می رسد. نقاط معروف دیگری در جهان وجود دارد که می توانید برا تماشای شکوفه های رؤیایی گیلاس بروید، اما شهر بن به خاطر خیابانی که با این شکوفه ها مسقف می شود از بسیاری از جهات استثنائی است. از آن جا که این خیابان در نزدیک برخی از بهترین جاذبه های توریستی شهر قرار گرفته است، عکس گرفتن و قدم زدن در این خیابان هم فال است و هم تماشا. بعد از عکس گرفتن می توانید به بازدید از موزه ی بتهوون، ساختمان شهرداری شهر وکلیسای جامع رومی بروید.

2safar

سنترال پارک، نیویورک

این پارک بسیار بزرگ در قلب منهتن نیویورک در تمام فصول زیبا است، اما در فصل پاییز زیبایی استثنائی و عجیبی دارد. بعد از میدان تایمز، سنترال پارک جذاب ترین نقطه برای بازدید در نیویورک است و می توانید عکس هایی در این پارک بگیرید که همیشه از تماشای آن ها غرق لذت شوید. فصل بهار نیز، در ماه های آوریل و می، به خاطر شکوفه های درختان منظره ی پارک به شکل نفسگیری زیبا است.

2safar