زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت ششم

زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت ششم

اگر در زمره ی این افراد هستید و دوست دارید در مکان هایی خیال انگیز و استثنائی عکس بیندازید، در این مقاله تعدادی از بهترین مکان های دنیا برای گرفتن پرتره های جذاب از خودتان را به شما معرفی می کنیم. با 2Safar همراه باشید.

دریاچه ی مانیارا، تانزانیا

این دریاچه که ارنست همینگوی نیز آن را تحسین کرده است، در شرق قاره ی آفریقا قرار دارد. یکی از دلایل شهرت این دریاچه وجود فلامینگو های صورتی رنگ و همچنین گوره خر ها است. زیبایی و تنوع حیات وحش در این منطقه موجب شده عکس هایی که در آن جا گرفته می شود استثنائی از آب در بیاید. زمان اوج سفر به این دریاچه ماه های ژانویه تا مارس است که ماه های خشک به شمار می روند. اگر می خواهید هزینه ی سفر شما ارزان تر در بیاید سفر در ماه های آوریل تا دسامبر توصیه می شود. برای اقامت در این منطقه گزینه های زیادی وجود دارد. می توانید در چادر یا هتل های پنج ستاره ی لوکس اقامت کنید. پس درنگ نکنید و برای حضور در جشنی از شیر ها، فیل ها و شتر مرغ ها آماده شوید.

2safar

پترا، اردن

پترا میراث جهانی یونسکو به شمار می رود و شهری پر از دِیر ها، معابد و شگفتی های معماری است. بیشتر مسافران از عمان به پترا سفر کرده و فقط از صبح تا عصر آن جا هستند. اگر شما ترتیبی بدهید که شب را بمانید، غروب آفتاب آرام و دلپذیری در انتظارتان خواهد بود. در شهر نزدیک پترا، وادی موسی می توانید جای ارزانی برای شب ماندن پیدا کنید.

برای عکس گرفتن در پترا به حد کافی وقت بگذارید چون عکسی که در این منطقه می گیرید بی نظیر خواهد بود.

2safar

لندن، انگلستان

لندن به خاطر معماری بسیار زیبا و کلاسیکس برای عکاسی ایده آل است. اگر می خواهید عکاس هایی بگیرید که به نظر دهه ی 60 یا 70 میلادی گرفته شده اند، لندن این امکان را برای شما فراهم می سازد. رنگ های زنده در پس زمینه ی کلاسیک چشم اندازی خیره کننده پدید می آورد. اینستاگرامر ها عاشق عکس گرفتن با چرخ فلک معروف لندن یا همان چشم اندن، برج ساعت و قصر وست مینیستر هستند.

دکه های تلفن کلاسیک خیابان های لندن برای عکاسی فوق العاده اند. چنان چه به سمت محله ی نیل یارد بروید، می توانید در خیابان های سنگفرش و ساختمان های رنگارنگ آن عکسی های زیبایی بیندازید.

هر گاه از عکاسی خسته شدید، برای خوردن فیش اند چیپس، غذای معروف انگلیسی، به رستوران بروید. ضمناً از امتحان کاتیج پای نیز غافل نشوید.

2safar

مانارولا، سینکو تر، ایتالیا

یکی از زیباترین لوکیشن های عکاسی در دنیا مانارولا است. یک شهر کوچک و ملوس در شمال ایتالیا که به خاطر معماری سبک گوتیک، ساختمان های رنگارنگ و فضای سر زنده اش نگاه ها را به خود خیره می سازد. در ماه دسامبر تزئینات کریسمس در این شهر زیبایی فوق العاده ای دارد و همه چیز همچون رؤیا جلوه می کند. سفر به این شهر کوچک را حتماً در برنامه ی خود بگنجانید و عکس هایی در آن جا بگیرید که نظیرش را هیچ کس نداشته باشد.

2safar