زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت دوم

زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت دوم

اگر در زمره ی این افراد هستید و دوست دارید در مکان هایی خیال انگیز و استثنائی عکس بیندازید، در این مقاله تعدادی از بهترین مکان های دنیا برای گرفتن پرتره های جذاب از خودتان را به شما معرفی می کنیم. با 2Safar همراه باشید.

باغ ساحلی، سنگاپور

در بخش های ثروتمند جنوب شرق آسیا، دو ویژگی خییلی مشهود است: زیبایی هوش ربای ساخته ی طبیعت و ساختمان های با شکوه ساخته ی بشر. در سنگاپور به عنوان یکی از پیشرفته ترین شهر/کشور های جهان این ترکیب زیبایی طبیعت و مدرنیته به کمال خود رسیده است و نمونه ی بارزش همین پارک ساحلی است. هزینه ی ورودی این باغ 36 دلار است که این شامل بازدید از گلخانه ی سر پوشیده و پل هوایی نیز می شود. باغ به طور کامل از ساعت 9 صبح تا 9 شب در دسترس می باشد و قسمت های بیرونی و فضای باز آن از 5 صبح تا 2 شب در دسترس است. عکس هایی که در این باغ زیبا می گیرید گل سر سبد آلبوم عکس هایتان خواهد شد و اگر آن ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، احتمالاً بینندگان را وسوسه خواهید کرد در اولین فرصت به سنگاپور سفر کنند.

2safar

فستیوال شیبازاکورا، ژاپن

فستیوال شکوفه های صورتی که هر بهار در منطقه ی پنج دریاچه ی فوجی در ژاپن برگزار می شود، یکی از رؤیایی ترین و دیدنی ترین فستیوال های دنیا است. زمان فستیوال سالانه از ماه آوریل تا می است و بک گراند کوه فوجی در فستیوال زیبایی عکس ها را کامل می کند. پیشنهاد می شود برای گرفتن عکس های بهتر و مواجه نشدن با جمعیت در ساعات صبح (مثلاً 8 صبح) به فستیوال بروید. ورودی این فستیوال فقط 7600 ین یا 8 دلار است.

2safar

کاخ پنا، سینترا، پرتغال

کفش های پیاده روی راحت خود را بپوشید و کوچه های سنگفرش لیسبون را با قدم های خود کشف کنید. وقتی آسمان لیسبون صاف و شفاف است، رنگ های این کاخ طوری به جلوه می آیند که زیبایی بی نظیری به وجود می آورند. کسی که به پرتغال سفر می کند به هیچ وجه نباید امکان بازدید از این کاخ افسانه ای را از دست بدهد.

هزینه ی ورودی این کاخ 14 یورو است در ماه های تابستان از ساعت 9:30 صبح و زمستان ها از 10 صبح باز می باشد. توصیه می شود اول وقت به بازدید از کاخ بروید تا بتوانید عکس های غبطه بر نگیز بگیرید و جمعیت در عکس هایتان دیده نشود.

2safar

قلعه ی التز، آلمان

عکسی که با این قلعه بگیرید احتمالاً شبیه به یکی از انیمیشن های پریان والت دیزنی می شود. برای گرفتن چنین عکسی باید سحرگاه از خواب بیدار شده ساعت 9:30 صبح در کاخ باشید، در غیر این صورت عکستان با وجود آدم های دیگری که در بک گراند هستند خوب از آب در نمی آید. کاخ بین ماه های آوریل تا نوامبر باز است. در سایر فصل ها نیز همچنان می توانید روی پلی که به سمت کاخ می رود عکس بگیرید، اما درهای کاخ بسته است.

2safar