زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت اول

زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت اول

با گسترش شبکه های اجتماعی و عادت به اشتراک گذاشتن عکس های زیبا، خیلی از مردم به دنبال لوکیشنی خاص و رؤیایی برای عکس هایشان هستند. انتخاب مقصد سفر که پیش از این به عوامل پیچیده ای مربوط بود، امروزه تا حد زیادی تحت تأثیر ویژگی های آن محل برای گرفتن عکس های اینستاگرامی قرار گرفته است. مردم اغلب از مشاوران توریسم سؤالاتی چون "کجا زیبا ترین غروب آفتاب را دارد؟"، "چه شهری خیلی رنگارنگ است؟" یا "کدام محل کوچه های قدیمی پیچ در پیچ دارد؟" را می پرسند و انگیزه ی اصلی شان نیز عکس گرفتن در این نقاط است. عکسی که نفس بینندگان را در سینه حبس کند و تعریف و تمجید را از هر طرف به سوی عکاس روانه سازد.

اگر در زمره ی این افراد هستید و دوست دارید در مکان هایی خیال انگیز و استثنائی عکس بیندازید، در این مقاله تعدادی از بهترین مکان های دنیا برای گرفتن پرتره های جذاب از خودتان را به شما معرفی می کنیم. با 2Safar همراه باشید.

2safar

خلیج آتش، تاسمانی، استرالیا

این خلیج بی همتا در شمال شرق تاسمانی در استرالیا قرار دارد و دلیل نام گذاری این خلیج به آتش زدن بومیان استرالیا در این نقطه در سال 1773 بر می گردد. نزدیک ترین شهر به خلیج آتش شهر ساحلی بینالانگ است که به خاطر سواحل ماسه ای سفید و دریای آبی خوشرنگش توریست های زیادی را به سوی خود جلب می کند.

یکی از دلایل خاص بودن این خلیج برای عکاسی، سنگ های نارنجی رنگی است که در امتداد ساحل قرار دارد وزیبایی منحصر به فردی به آن بخشیده است. اگر روزی به این نقطه سفر کردید ابتدا در ساحل و روی سنگ ها عکس بگیرید و سپس سوار قایق شده و منظره ی بی نظیر ساحل را از سمت آب تماشا کنید.

2safar

شهر آبی یا چفچوئِن، مراکش

اگر به دنبال بک گراندی برای عکس هایتان هستید که مانند شهر پریان رنگارنگ و دل انگیز باشد به این شهر زیبا در مراکش سفر کنید و ببینید سایه های مختلف رنگ آبی چه معجزه ی زیبایی به وجود آورده است.

البته دسترسی به این شهر به آسانی سایر شهر های مراکش نیست. شهر فرودگاه ندارد و شما باید زمینی به آن سفر کنید. آسان ترین راه سوار شدن بر اتوبوس های CTM از شهر فس به سمت چفچوئِن است که چهار ساعت و نیم طول می کشد. شاید به خاطر این سختی بی خیال شهر آبی شوید، اما به شما اطمینان می دهیم دیدن این شهر ارزشش را دارد و شما واقعاً این حس را خواهید داشت که در محیطی فرا زمینی حضور دارید.

2safar

تاج محل، هند

تاج محل چندان نیاز به معرفی ندارد و زیبایی آن را همگان تأیید می کنند. دلیل اصلی جذابیت تاج محل برای عکاسی چشم انداز رؤیایی آن به عنوان یک قصر و آرامگاه باستانی است. البته شما در داخل تاج محل اجازه ی عکاسی نخواهید داشت اما منظره ی بیرونی کاخ به قدری زیبا است که می توانید تعدادی از بهترین عکس های زندگی تان را در این نقطه بگیرید. بهترین مسیر برای رفتن به تاج محل از دهلی با قطار است.

2safar