زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت چهارم

زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت چهارم

اگر در زمره ی این افراد هستید و دوست دارید در مکان هایی خیال انگیز و استثنائی عکس بیندازید، در این مقاله تعدادی از بهترین مکان های دنیا برای گرفتن پرتره های جذاب از خودتان را به شما معرفی می کنیم. با 2Safar همراه باشید.

آرامگاه فوشیمی ایناری تایشا، کیوتو، ژاپن

ایناری در ژاپن الهه ی برنج و ساکی است. زیبایی صنعتی این معبد باعث شده تبدیل به یکی از محبوب ترین نقاط دنیا برای گرفتن عکس های رؤیایی شود. به خصوص اینفلوئنسر ها و بلاگر های معروف سفر برای گرفتن عکس هم که شده خود را به این آرامگاه می رسانند تا از 5000 هزار دروازه ی نارنجی آن عکس بگیرند.

برای بازدید از این آرامگاه ، توریست ها باید 2 تا 3 ساعت تا بالای کوهی که آرامگاه در آن قرار دارد پیاده روی کنند تا نه تنها از آن جا عکس بگیرند، بلکه چشم انداز زیبای شهر کیوتو را تماشا کنند.

2safar

پل نه قوسی، الا، سری لانکا

ترن سواری از شهر کندی به الا در سری لانکا در لیست آرزو های سفری بسیاری از جهانگردان جای دارد. پل نه قوسی که در میان این دو شهر قرار دارد از زیبا ترین مناظر جهان برای عکس گرفتن است. بسیاری برای دیدن این پل هم که شده، به سری لانکا سفر می کنند و عکسی غبطه بر انگیز در کنار این پل می گیرند. بهتر است هنگام عکاسی از این پل صبر کنید تا قطاری نیز از روی آن بگذرد. هر یک ساعت قطار از روی پل عبور می کند، بنابراین برای گرفتن عکسی عالی کمی صبر و حوصله به خرج بدهید.

2safar

کوهستان کیرکجوفل، ایسلند

ایسلند کشوری سرشار از زیبایی های ناب است و هر گوشه از این کشور برای گرفتن عکس هایی بی نظیر مناسب است اما شاید خاص ترین نقطه ی آن کوه کیرکجوفل باشد. این کوه در حدود دو ساعت فاصله با ریکجاویک در غرب کشور قرار دارد. چشم انداز کوه به قدری دلفریب و حیرت آور است که باور نمی کنید بر روی کره ی زمین چنین جایی وجود داشته باشد. برای رسیدن به کوه کمی پیاده روی لازم است، اما زیبایی محیط نمی گذارد شما خسته شوید. جالب است بدانید هر طرف از کوه ویژگی های خاص خود را دارد و یک سوی کوه بک گراند فوق العاده برای عکستان ارائه می دهد و طرف دیگر آبشار جذابی دارد.

2safar

استخر های پاموکال، ترکیه

اگر شگفتی های دیگری که معرفی کردیم به نظر دور از دسترس می رسند، استخر های پاموکال چندان از شما دور نیستد. آن ها منظره ی نفسگیری دارند که در نگاه اول باور کردنی نیست. این منطقه که معنای لغوی اش "قلعه ی نخی" است از میراث ثبت شده ی یونسکو به شمار می رود و سالانه دو میلیون توریست از آن بازدید می کنند. استخر های موجود در این منطقه اسپاهای روم باستان به شمار می رفته اند و آبتنی در آن ها به دلیل املاح معدنی بسیار لذت بخش و مفید است.

در هنگام صبح به بازدید از استخر های پاموکال بروید تا بتوانید پیش از شلوغ شدن این فضا عکس های زیبایی بگیرید و از حال و هوای وصف ناپذیر آن لذت ببرید.

2safar