زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت پنجم

زیباترین عکس های توریستی در کدام مکان ها گرفته می شوند؟ - قسمت پنجم

اگر در زمره ی این افراد هستید و دوست دارید در مکان هایی خیال انگیز و استثنائی عکس بیندازید، در این مقاله تعدادی از بهترین مکان های دنیا برای گرفتن پرتره های جذاب از خودتان را به شما معرفی می کنیم. با 2Safar همراه باشید.

مزارع کرت بندی برنج تگالالانگ، بالی، اندونزی

یکی از بهترین نقاطی که می توانید از طلوع خورشید در کشور اندونزی لذت ببرید، مزارع کرت بندی برنج تگالالانگ است. عکسی که در این نقطه از کره ی زمین می گیرید به شکل نفسگیری زیبا و دل انگیز خواهد بود. اگر از مرکز اُبود در بالی بخواهید به دیدن این مزرعه بروید، می توانید یک ماشین یا موتور با قیمت کمی کرایه کنید. شما حدود 25 دقیقه در راه خواهید بود و همان طور که اشاره کردیم، زمان طلوع خورشید برای این بازدید توصیه می شود. در این وقت از روز نه تنها رنگ ها و سایه ها زیبایی جادویی پدید می آورند، بلکه از گرمای وسط روز و ازدحام توریست ها نیز خبری نیست. ورودی این مزارع بسیار کم (حدود یک یا دو دلار است) و همه چیز برای لذت بردن از یکی از زیبا ترین مناظر بالی مهیا می باشد.

2safar

فلات نمک سالار دو ایوندی، بولیوی

اگر روزی به آمریکای جنوبی سفر کردید، بازدید از این فلات را به طور حتم در برنامه ی خو بگنجانید. زیبایی غیر زمینی این مکان چیزی نیست که جای دیگری قابل ملاحظه باشد یا هرگز از خاطرتان برود. سطح نمکی این کویر همانند شیشه است و سایه ها را در خود منعکس می سازد. با تماشای خود بر روی این سطح شیشه ای در انعکاس آسمان بی انتها می بینید که چقدر در این جهان پهناور کوچک هستید.

اغلب توریست ها دوست دارند عکس هایی در این مکان بگیرند که به نوعی بازی با سایه شان باشد. از آن جا که سطح شیشه ای این فلات نمکی عمق را بیشتر از آن چه هست نشان می دهد به راحتی می توان عکسی گرفت که خطای چشمی ایجاد می کند.

فلات ایوندی از طریق شهر لاپاز در بولیوی در دسترس است. به علاوه از شهر سن پدرو در شیلی نیز می توان به این فلات سفر کرد.

2safar

شن های مواج، آرزونا، ایالات متحده

شن های مواج در شمال کایات باتز در ایالت آرزونا قرار گرفته است و به علت آسیب هایی که در طول سال ها توریست ها به آن وارد آورده اند، یک منطقه ی حساس به شمار می رود. به همین دلیل تعداد توریست هایی که اجازه دارند در یک زمان در آن حضور داشته باشند محدود شده است تا بتوان حفاظت خوبی از این های تونل شنی بی نظیر به عمل آورد.

جهت بازدید از تونل باید از چهار ماه قبل با صرف 5 دلار فرم درخواست پر کنید. انتخاب بازدید کنندگان به صورت قرعه کشی انجام می شود زیرا تعداد متقاضیان خیلی بیشتر از تعداد محدود 20 نفره ای است که هر بار اجازه ی بازدید از تونل ها مواج را دارند. به نظر می رسد با این همه دردسر وقتی سر انجام به این مکان استثنائی دست پیدا کردید، باید عکس هایی بگیرید که از هر نظر زیبا و با کیفیت باشند. هر کسی نمی تواند چنین عکس هایی داشته باشد.

2safar