روایتی از جسارت و جرأت در سفر

فرداد پرواز

1 آبان 1396


از صفر تا سفر (Tehran Travel Show) دوم آذرماه با حضور رکورداران بین‌المللی سفر در جهان برای نخستین بار در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، این همایش با هدف آموزش شیوه‌های سفر مستقل، برای همه کسانی است که آرزو دارند از سفر بیشتر لذت ببرند. در این همایش جمعی از با تجربه‌ترین گردشگران بین‌المللی در قالب سخنرانی و کارگاه، تجربیات خود را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهند و به آنها کمک می‌کنند تا بتوانند با شیوه‌هایی متفاوت از همیشه، سفرهای خود را برنامه‌ریزی کنند.

در این رویداد چند رسانه‌ای سعی شده است موضوعاتی چون انگیزه، دانش، ابزار، فنون و همچنین جرأت سفر همچون فردی با تجربه، مورد بحث و بررسی قرار گیرد. شرکت‌کنندگان در این رویداد، مهارت و دانش در مورد چگونگی برخورد با موانعی چون ویزا، زمان، زبان و هزینه را می‌آموزند تا بتوانند جرأت و اعتماد به نفس ورود به جهانی مملو از امکانات را بیابند.

از جمله سخنرانان این همایش، می‌توان به رضا پاکروان، رکورددار گینس برای سفر به صحرا با دوچرخه نام برد. او عضو انجمن سلطنتی جغرافیای انگلستان است و تا به حال به بیش از ۵۰ کشور سفر کرده است. پاکروان تا پیش از آغاز سفرهای حرفه‌ای خود به‌ عنوان یک تحلیلگر ماهر در بورس لندن مشغول به کار بود و توانست با جرأت مسیر زندگی خود را به سوی سفر، نویسندگی و فیلمسازی هدایت کند.


http://www.isna.ir