رستوران لا گریتا | La Gritta Restaurant

فرداد پرواز

رستوران ایتالیایی «لا گریتا» (La Gritta) بی‌شک یکی از رمانتیک‌ترین رستوران‌های پوکت به شمار می‌رود که در انتهای جنوبی بندر پاتونگ قرار دارد.رستوران لاگریتا از نظر موقعیت مکانی به طور قطع بهترین رستوران پاتونگ است قرار گرفتن در بخش جنوبی ساحل، منظره و چشم اندازی زیبا از تمامی بندر به دست می‌دهدکه هیچ رستوران دیگری در این منطقه معروف شهر از نظر منظره قابل رقابت با رستوران لاگریتا را نیست. و از دو بخش مجزا با طراحی مدرن تشکیل شده است.

@val3

لا گریتا به غیر از فضای سرپوشیده، در فضای باز نیز محیط غذاخوری دارد و «لا گریتا تراس» که در طبقه دوم قرار گرفته، با محیطی دنج و مدرن پذیرای گردشگران است. هر دو قسمت دارای چشم انداز خیره‌کننده‌ای از بندر پاتونگ هستند و مکانی فوق العاده برای صرف یک شام لذیذ در تور تایلند زیر نور ستارگان است؛ با صدای موج‌هایی که به ساحل برخورد می‌کنند و نسیم ملایم و خنکی که فضا را پر می‌کند و لذت یک شام کاملا گرمسیری را تکمیل می‌کند.

@val3

مناظر خیره کننده «خلیج پاتونگ» (Patong Bay)، صدای برخورد امواج به ساحل و نسیم خنک دریا حتماً لذت شما از یک شام عالی در زیر آسمان پر ستاره را دو چندان خواهد کرد.منوی غذای رستوران لاگریتا شامل لیستی از غذاهای لذیذ ایتالیایی است که توسط سرآشپز رمی با استعداد این رستوران، پاتریزیا باتولو، جایگزین شده‌اند .رستوران ایتالیایی لاگریتا، پس از بازسازی و بهبود دارای جذابیت دوچندانی شد و مکانی درجه یک را برای صرف یک غذای لذیذ و هیجان انگیز زیر نور ستارگان در تور پوکت فراهم ‌آورد.

@val3


Address :

2 Muen-ngern Road Beach Kathu Tambon Patong (Amari, Pa Tong, Kathu, Phuket 83150, Thailand


وب سایت :

www.lagritta.com/