رستوران گاگان | Gagan Restaurant

فرداد پرواز

رستوران گاگان بانکوک یک رستوران منحصر به‌فرد هندی است که توانسته تا به حال سه بار عنوان بهترین رستوران آسیا را به دست آورد و آخرین دفعه آن، مربوط به همین امسال و سال ۲۰۱۷ است. گاگان آناند، سرآشپز این رستوران شناخته شده، تعبیری مدرن از غذاهای سنتی هندی را در اختیار شما قرار می دهد و مزه ای را به شما معرفی می کند که تصورش را هم ندارید. از مزیت های عمده و متمایز غذاهای رستوران گاگان، به روز و متنوع بودن آنهاست. گاگان آناند هر دو ماه یک بار لیست غذاهای خود را به روز می کند.

هزینه صرف غذا در رستوران گاگان کم نیست و برای هر نفر حدود ۴۰۰۰ بات تایلند (نزدیک ۳۸۰ هزار تومان ) در می آید.

غذاهای منوی این رستوران با الهام از مواد غذایی فصلی، محصولات تازه و البته تنوع غذایی هندی طبخ می شوند. این رستوران در ساختمانی سفید واقع شده و دو طبقه‌ی این ساختمان به طور کامل در اختیار رستوران است و در هر دو طبقه میز و صندلی چیده شده است. صندلی‌های پرطرفدار در سمت چپ خانه قرار دارند که پنجره‌ای به آشپزخانه باز می‌شود و می‌توانید کار تیم آشپزی را ببینید.

رستوران شکل اصلی خانه را حفظ کرده و فضای بسیار مناسبی برای صرف یک شام عاشقانه است.تیم آشپزی با عشق و شور آشپزی می‌کنند اگر در زمان خلوت به رستوران بروید، حتی می‌توانید برای چند دقیقه وارد آشپزخانه شوید و مراحل کار آشپزی آن‌ها را ببینید.


Address

68/1 Soi Langsuan, Ploenchit Road, Lumpini, Bangkok 10330, Thailand


http://www.eatatgaggan.com