THE LEELA AMBIENCE

فرداد پرواز

هتل لیلا آمبینس دارای ۴۸۰ اتاق و سوئیت می باشد و یکی از هتل های خوب برند می باشد .این هتل جزو بهترین هتل های ۵ ستاره شهر دهلی محسوب می شودکه با مرکز شهر دهلی کمتر از ۲۰ دقیقه با ماشین در صورت عدم وجود ترافیک سنگین فاصله دارد. ۲ استخر روباز، مرکز اسپا، باشگاه بدنسازی بخشی از خدمات این هتل لوکس ۵ ستاره است.

هتل لیلا دهلی مجهز به اتاق های بسیار مدرن و لوکس با طراحی کاملاً مدرن و امروزی است. اتاق های هتل مجهزبه امکاناتی همچون تلویزیون صفحه تخت ، چای ساز و قهوه ساز ، حمام اختصاصی با وان می باشد .میهمانان هتل لیلا می توانند از خدمات عالی اسپای شانایا استفاده و نهایت لذت را ببرند.

در هتل لیلا آمبینس شما این امکان را دارید که طعم های متفاوت غذاهای شمال هندوستان و جنوب شرق آسیا را در رستوران های ویژه این هتل استفاده نمایید. غذاهای چینی و غربی هم تقریباً همه روزه برای وعده های ناهار و شام در دسترس مسافرین این هتل خواهد بود. انواع نوشیدنی ها و کوکتل ها در کافه های متنوع این هتل در دسترس خواهد بود.هتل لیلا با فرودگاه بین المللی دهلی حدود ۴۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد و جالب است بدانید برای دسترسی به این فرودگاه تنها کافی است از بزرگراه ملی شماره ۸ استفاده نمایید تا بدون هیچ مشکلی به فرودگاه شهر برسید.


جهت مشاهده تصاویر هتل کلیک نمایید