دیدنی ترین نقاط اروپا: 9 مکانی که نباید از دست بدهید - قسمت پنجم

دیدنی ترین نقاط اروپا: 9 مکانی که نباید از دست بدهید - قسمت پنجم

ما از هر یک از معروف ترین شهرهای اروپا یک نقطه ی دیدنی را برای تان برگزیده ایم و یک هتل در نزدیکی آن مکان به شما معرفی می کنیم تا از این سفر سریع السیر خود بیشترین استفاده ی ممکن را ببرید. این ها 9 نقطه ی برتر دیدنی در اروپا هستند، پس بشتابید!

مکان هشتم: دره های آبی، نروژ

دره های آبی لیس را صخره های 300 فوتی خیره کننده ای پوشانده اند. دیدنی های طبیعی کمتری همانند این دره های آبی در دنیا به چشم می خورند، در نروژ چیزهای زیادی برای دیدن و کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارند، اما این خلیج های کوچک و باریک که با صخره های شیب دار احاطه شده اند علت اصلی سفر گردشگران به نروژ می باشند. دره های لیس یکی از محبوب ترین این هاست که به راحتی با قایق از شهر استاونجر دسترسی دارد. این صخره ها در عصر یخبندان شکل گرفته اند و ارتفاع آن ها در برخی نواحی تا3000 فوت می رسد، به همین دلیل این مکان تقریباً غیر قابل زیست است و فقط دو دهکده ی کوچک در اینجا یافت می شوند. کشتی های کروز روزانه ازشهر استاونجر 26 مایل را در طول این مسیرهای آبی می پیمایند.

2safar

اقامتگاه پیشنهادی: هتل ویکتوریا

اگرچه که این هتل را مهمان های تجاری در هنگام مناسبت های بزرگ اشغال می کنند اما به خاطر موقعیت مکانی اش در بندرگاه و نزدیکی اش به شهر قدیم در بین توریست ها نیزمحبوب است. جزئیات سنتی آن از جمله کفپوش های چوبی و لوسترها، این هتل را به مکانی دوست داشتنی تبدیل کرده است. البته می توان با پرداخت مبالغ بیشتر از سوییت های این هتل استفاده کرد که از امکاناتی همچون چای ساز و قهوه ساز، لوازم آرایشی و بهداشتی و روبدوشامبر و دمپایی نیز برخوردارند. در تمام اتاق ها بطری های آب رایگان، مینی بار و تلویزیون موجود است.

2safar

مکان نهم: رویال پالاس، مادرید

قصر سلطنتی مادرید در قرن نهم میلادی به صورت قلعه ای بنا شد. در قرن هجدهم میلادی این مکان به شکل امروزی اش ساخته شد و از در دهه ی 1930 به اقامتگاه خاندان سلطنتی اسپانیا تبدیل گشت. این کاخ سلطنتی دیدنی ترین مکان پایتخت اسپانیا به شمار می رود. تنها بخشی از 3400 اتاق آن برای بازدید عموم در دسترس است، اما در واقع جالب ترین نقاط این کاخ در محوطه ی بیرونی آن واقعند، از جمله باغ های طراحی شده ی فوق العاده زیبا و مجسمه های درون آن، آب نماها و نیمکت های سنگی، نمای نئو کلاسیک و باروک حیاط و ساختمان کاخ. موقعیت مرکزی این کاخ نسبت به سایر دیدنی های اصلی شهر، اینجا را نقطه ی شروع مناسبی برای بازدید از مادرید می نماید و اگر زمان محدودی برای دیدار از این شهر دارید بهتر است اولین جایی که بازدید می کنید همین کاخ سلطنتی باشد.

2safar

اقامتگاه پیشنهادی: پتی پالاس مایور پلازا

هتل پتی پالاس مایور پلازا در نزدیکی پلازا مایور و سول واقع است. این هتل از بقیه ی هتل های زنجیره ای پتی یک سر و گردن بالاتر است، اتاق های آن بازسازی شده و امروزی هستند و دارای تلویزیون های صفحه تخت، مینی بارهای کامل، وای فای، حمام های مدرن و کابین دوش های شیشه ای می باشند. این هتل مجهز به اتاق های خانوادگی و سالن صبحانه ای رنگارنگ است که در آن هر روز صبح بوفه ی صبحانه سرو می شود.

2safar