دیدنی ترین نقاط اروپا : 9 مکانی که نباید از دست بدهید - قسمت چهارم

دیدنی ترین نقاط اروپا : 9 مکانی که نباید از دست بدهید - قسمت چهارم

ما از هر یک از معروف ترین شهرهای اروپا یک نقطه ی دیدنی را برای تان برگزیده ایم و یک هتل در نزدیکی آن مکان به شما معرفی می کنیم تا از این سفر سریع السیر خود بیشترین استفاده ی ممکن را ببرید. این ها 9 نقطه ی برتر دیدنی در اروپا هستند، پس بشتابید!

مکان ششم، تاور بریج، لندن

تاور بریج را سِر هوراس جونز در سال 1884 طراحی کرده است. برخی ممکن است بپرسند:"پس بیگ بن(ببخشید پل الیزابت!) یا موزه ی بریتانیا چه می شوند؟" درست است، این ها هم از دیدنی های لندن هستند اما اگر یک چیز را بخواهیم به عنوان شاخصی از شهر لندن برگزینیم بدون شک تاور بریج است. این پل در قرن نوزدهم بنا شد و سپس در سال 1977 به مناسبت بزرگداشت ملکه الیزابت دوم به رنگ آبی در آورده شد. روزانه هزاران لندنی یا توریست با دوچرخه، اتومبیل، پای پیاده یا با اتوبوس های دو طبقه از روی این پل عبور می کنند و این مکان را به یکی از دیدنی ترین نقاط شهر لندن تبدیل کرده اند. این پل در روزهای بارانی نمای خیره کننده ای از سالن شهرداری لندن دارد. در روزهای آفتابی نیز از روی برج لندن منظره ی زیبایی از پل را می توان دید.

2safar

اقامتگاه پیشنهادی: هتل اپکس سیتی لندن

هتل اپکس سیتی لندن یک هتل معاصرو زنجیره ای متوسط است که پیاده تا تاور بریج سه دقیقه فاصله دارد. تمام 179 اتاق آن از نورپردازی گرمی برخوردار است، تلویزیون های صفحه تخت بزرگ، وای فای رایگان و حمام های مجهز به وان و دوش جداگانه است. طراحی خوش ترکیب این هتل در لابی و رستوران آن نیز به چشم می خورد، رستوران هتل غذاهای فصلی سرو می کند و دارای فضای باز نیز هست. ریزه کاری های این هتل، همانند اردک لاستیکی درون وان به این مکان کیفیتی بیش از یک هتل زنجیره ای معمولی می بخشد.

2safar

مکان هفتم: کلسیوم، رم

کلسیوم از حدود هفتاد و دو سال قبل از میلاد مسیح وجود داشته است و هنوز هم دیدنی ترین مکان و سمبل شهر رم به شمار می رود. اگر شب هنگام به دیدار آن بروید طاق های آن نورپردازی شده و زیباست و در هنگام روز نیز خیل عظیم گردشگران را خواهید دید که به دیدار از میدان مبارزه ی گلادیاتورهای زمان باستان می پردازند. بدون شک کلسیوم برجسته ترین بنای شهر رم است. اگرچه که این بنا را زلزله ها و غارتگران تا حد زیادی تخریب کرده اند ولی چیزی از ارزش های آن کاسته نشده است. یکی از هیجان انگیز ترین نکات این آمفی تئاتر، شبکه ی گسترده ی کانال های زیرزمینی آن است (که اکنون ظاهر گشته است) و گلادیاتورها، حیوانات و محکومان در آن به انتظار نوبتشان برای نمایش ومبارزه می نشستند.

2safar

اقامتگاه پیشنهادی: پالاتزیو مانفردی

این بوتیک هتل لوکس به خاطر منظره ی فوق العاده اش منحصر به فرد است، توریست ها می توانند منظره ی کلسیوم را از رستوران پشت بام، استراحتگاه و اتاق های هتل(البته این اتاق ها گران تر از بقیه هستند) مشاهده کنند. شانزده اتاق این هتل به نسبت استانداردهای اروپایی کاملاً بزرگ و جادار و با دکوراسیون لوکس می باشند. اتاق ها دارای تلویزیون های مدرن و نورپردازی فوق العاده رویایی هستند. آروما، که همان رستوران پشت بام هتل است، نمای خیره کننده ای ازبنای کلسیوم دارد و هر روز در آن بوفه ی رایگان صبحانه به سبک آمریکایی دایر است. در کل، این مکان بهترین انتخاب برای یک اقامت لوکس و در عین حال رمانتیک به شمار می آید.

2safar