دیدنی ترین نقاط اروپا : 9 مکانی که نباید از دست بدهید - قسمت سوم

دیدنی ترین نقاط اروپا : 9 مکانی که نباید از دست بدهید - قسمت سوم

ما از هر یک از معروف ترین شهرهای اروپا یک نقطه ی دیدنی را برای تان برگزیده ایم و یک هتل در نزدیکی آن مکان به شما معرفی می کنیم تا از این سفر سریع السیر خود بیشترین استفاده ی ممکن را ببرید. این ها 9 نقطه ی برتر دیدنی در اروپا هستند، پس بشتابید!

مکان دیدنی چهارم: آبراهه ها، آمستردام

سیستم آبراهه ها و پل های شهر آمستردام از ونیز بزرگ تر است. شاید همگان هلند را بیشتر با برخی محله های خاصش یا آزادی مصرف ماریجوانا بشناسند، اما پایتخت هلند دیدنی هایی بیش از این ها دارد، از جمله کانال های آبی و پل های زیبا که رقیب همتایان خود در ونیز به شمار می روند.برخی از این کانال ها در قرن هفدهم میلادی بنا شده اند و در میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده اند. بهترین راه گشت و گذار در آن ها دوچرخه است. اغلب هتل ها دوچرخه را به رایگان یا با مبلغی ناچیز در اختیار مسافران شان قرار می دهند. شب هنگام نور چراغ های خیابان ها و پیاده رو ها در آب منعکس می شود و فضایی ایجاد می کند که مناسب یک پیاده روی رومانتیک است.

2safar

اقامتگاه پیشنهادی: هتل تورِن

تورن یک بوتیک هتل رومانتیک در نزدیکی منزل آن فرانک است که جنبه ای تاریخی نیز دارد: از این هتل به عنوان یک پناهگاه در طول جنگ جهانی دوم استفاده می شد. خاندان تورن این ملک را در سال 1968 خریداری نمودند و با خرید املاک دیگرمجاور کانال کایزرزکراخت به آن توسعه بخشیدند. اکنون این هتل دارای 38 اتاق است و سوییت های آن از اندازه ی استاندارد شروع شده و تا انواع دولوکس و وسیع با حمام های مدرن و چشم انداز باغ یا کانال موجودند. برای مواقع ویژه مشتریان هتل می توانند سوییت های دولوکس، سوییت های ماه عسل یا کلبه های باغ را رزرو نمایند. اگرچه که طراحی هر اتاق منحصر به فرد است اما ردپای معماری پیچیده ی ویژه ی تورن را در تمام اتاق های آن با رنگ بندی چشم گیر، لوسترهای خاص و نقاشی های روی سقف می توان دید.

2safar

مکان دیدنی پنجم: ساگرادا فامیلیا، بارسلونا

زمانی که ساخت این بنا به پایان برسد بلندترین کلیسای جهان خواهد بود. هیچ جای دیگری شبیه به ساگرادا فامیلیا پیدا نمی شود. این کلیسا هم دارای استایل مدرن و منحصر به خود است، هم طراحی ویژه ای دارد با هشت برج (و ده تای دیگر که در حال ساخت است)، چهار نمای مختلف و طراحی داخلی پیچیده که آن را تبدیل به بنایی بی نظیر کرده است. طراحی این کلیسا را معمار کاتالونیایی، آنتونیو گودی انجام داده است که سایر شاهکارهای معماری اش را نیزدر سراسر شهر بارسلونا می توان دید. شروع کار کلیسا در سال 1882 رقم خورد وساخت آن هنوز ادامه دارد و پیش بینی می شود که دست کم تا سال 2026 که صدمین سال درگذشت گودی می باشد نیز طول بکشد. در حال حاضر توریست ها امکان بازدید از سالن اصلی، سردابه ی کلیسا و دو تا از برج های آن را دارند. اما همواره صف های انتظار بسیار طولانی از بازدید کنندگان وجود دارد و بنابراین توصیه می شود که از قبل برای رفتن برنامه ریزی کنید و بلیط خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

2safar

اقامتگاه پیشنهادی: یورواستارز مانیومنتال

این هتل در محله ی مروف لگزامپل واقع شده و بخشی از هتل های زنجیره ای یورواستارز می باشد که چند هتل دیگر در خود بارسلونا نیز دارد. این هتل 45 اتاق خواب دارد و به اندازه ی هتل بی سی ان یورواستارز که در همان نزدیکی می باشد لوکس نیست ولی دکوراسیون جذاب تری دارد و در عین حال قیمتش پایین تر است. در طراحی اتاق ها از چوب تیره استفاده شده و اغلب وسایل نیز رنگ بندی تیره دارند. برخی اتاق های هتل دارای تراس هایی با چشم انداز به ساگرادا فامیلیا می باشند. حمام های مرمر و بزرگ از دیگر امکانات این هتل می باشد.

2safar