دیدار با زابیواکا ( Zabivaka ) در جام جهانی 2018 روسیه

فرداد پرواز

دیدار با Zabivaka ، در 2018 FIFA World Cup روسیه

Zabivaka به معنای "کسی است که امتیاز می دهد"

در روسیه، یک نام بسیار مناسب برای این گرگ است که سرگرم کننده، دارای جذابیت و اعتماد به نفس است. Zabivaka نقش مهمی در آینده 2018 FIFA World Cup Russia ™ بازی خواهد کرد. Zabivaka نه تنها این رویداد را ترویج می دهد و جمعیت را در استادیوم ها سرگرم می کند، بلکه سفیری برای روسیه و در سراسر جهان مشهور می شود.

جام جهانی 2018 روسیه

@val3

Zabivaka جذاب ترین فرآیند خلاقانه برای fficial Mascot in FIFA World Cup نامگذاری شد.مبارزات طلایی در آوریل 2015 با رأی کاراکترها تعیین شد، تعیین اینکه حیوانات می توانند fficial Mascot in FIFA World Cup شوند. بیش از 50،000 هوادار در این مبارزات شرکت کردند و 10 شخصیت محبوب را انتخاب کردند. در 11 فوریه، سه فینالیست شناخته شد - گرگ، ببر و گربه.

جام جهانی 2018 روسیه

@val3

رای گیری ملی در 23 فوریه در وب سایت رسمی فیفا انجام شد.گرگ طراحی شده توسط طراح دانشجویی Ekaterina Bocharova 53 درصد آرا، ببر پس از آن (27 درصد) و گربه (20 درصد) را به دست آورد . از بیش از یک میلیون نفر در رای گیری ملی رای گیری کردند که نتایج آن در برنامه تلویزیونی Vechernily Urgant (Evening Urgant) در کانال Perviy Kanal اعلام شد.

جام جهانی 2018 روسیه

@val3

طراح گرگ یک دانشجوی طراحی گرافیک در دانشگاه Ekaterina Bocharova است. گربه توسط دانشجوی دانشگاه دولتی نووگورود Sofia Podlesnykh و ببر متعلق به دانشجویی از دانشگاه دولتی فن آوری و طراحی صنعتی سنت پترزبورگ والریا Taburenko است.

@val3

جام جهانی 2018 روسیه