بر اساس نظرسنجی، دیترویت به عنوان نخستین مقصد شب سال نو در غرب میانه است

فرداد پرواز

09 دی 1396


CHICAGO - دیترویت گران ترین مقصد در منطقه Midwestern ایالات متحده در آخرین روز سال 2017 است. این یافته ای از نظرسنجی اخیر توسط ChicagoHotels.org است.این نظرسنجی 20 شهر محبوب در غرب میانه را بر اساس نرخ ارزان ترین اتاق دو نفره خود در 31 دسامبر 2017 مقایسه کرد. لازم به ذکر است که تنها هتل های مرکزی با رتبه حداقل 3 ستاره در نظر گرفته شده اند.

دیترویت با نرخ 359 دلار برای ارزان ترین اتاق دوقلو موجود خود، رهبر شایستگی های رتبه بندی است. در سال جدید در بزرگترین شهر میشیگان، مجریان مجبور خواهند شد 182 درصد بیشتر در سال نو میلادی بپردازند.

کانزاس سیتی و مینیاپولیس با نرخ شبانه 259 دلار و 258 دلار به عنوان مسابقات انتخاب شدند. کمترین محبوب - و به همین دلیل کمترین هزینه - برای شب سال نو در منطقه Midwest از کشور ویکیتا است. در این مرکز جنوب کانادایی کانزاس، جشنواره ها می توانند یک اتاق را از 79 دلار پیدا کنند.دو نظرسنجی دیگر از ایالت میشیگان در نظر گرفته شده است. Ann Arbor و Grand Rapids در رتبه دهم قرار دارند که با قیمت های 193 دلار و 169 دلار برای اتاق دوگانه ارزان قیمت خود قرار دارند. آنها در 31 دسامبر آنها را به عنوان ششم و هشتم از مهمترین مکانهای غرب میانه قرار می دهند.


https://www.traveldailynews.com