دوای بیماران ، طبیعت زیبای اسپانیا

فرداد پرواز

اسپانیا یکی از کشورهایی است که بسیار شگفت انگیز و جذاب است. و در آن مکان های زیبا برای بازدید وجود دارد که خیره کننده و آ رامش بخش هستند.


Uncastillo, Aragon

تمام جاده هایی که قلعه Uncastillo ، شهر زیبا و تاریخی Zaragoza را احاطه کرده است، به تپه ای تاریخی منجر می شود. قدم زدن به سمت بالا و عبور از خیابان های قرون وسطایی برای رسیدن به قلعه پانورامای بسیار زیباو جذابی است.

فرداد تور


Barcelona , Park Güell

عکاسان پارک Barcelona's Park Güell را دوست دارند و مشهورترین Gaudi است که بسیار مورد توجه است . کاشی های درخشان رنگی در لنزها با نور خورشید و ساختمان های زیبای آن، همیشه خود را بهتر نشان می دهند. کاوش معماری منحصر به فرد و تصویر کلاسیک بارسلونا، مشرف به منظره شهر است.

فرداد تور


El Hierro , El Sabinar

زیبایی دراماتیک پاداش برای دیدار از لبه های غربی اسپانیا است . جزیره قناری El Hierro در اقیانوس اطلس است . در اینجا شما یک چشم انداز بادگیر پوشیده شده از درختان را خواهید دید.

فرداد تور


Besalú , La Garrotxa

همانطور که شما در قله Pont Fortificat قدم می زنید تا از رودخانه Fluvià عبور کنید و وارد این شهر که سرمایه منطقه است، شوید ، شما احساس می کنید که چندین قرن را پشت سر گذاشته اید.

فرداد تور


Playa de Ses Illetes, Formentera

Playa de Ses Illetes رقابت سختی برای بهترین ساحل ( Balearics ) دارد. ماسه های سفید جذابی که در هر دو طرف با آبشار فیروزه ای ظاهر شده اند ، یک نقطه عطف برای Playa de Ses Illetes است .

فرداد تور


Plaza de España, Seville

Seville یکی از زیباترین خانه ها است. پارک آبی در یک طرف و یک ساختمان نیمه مدور Neo-Moorish با آجر قرمز از سوی دیگر است .اطرف آن با پانل های کاشی که هر یک بخشی از مناطق کشور را نشان می دهد تزئین شده است.

فرداد تور


Cíes islands, Galicia

Galegos از کارت پستال شگفت انگیز (Praia das Rodas " Caribbean" ) خود استفاده می کند و انگشتان دست را به سمت پیاده روی بر روی ماسه های سفید نرم می برد، به دنبال کمربندهای فیروزه ای شما ممکن است فراموش کنید که این اقیانوس اطلس است .

فرداد تور


Segovia

Segovia می تواند مجموعه ای از یک کتاب داستان، کلیسای جامع و alcazar flamboyant در منظره شهر باشد. اما این آبشار Roman است که دیدنی ترین عکس شهر است و آن به راحتی قابل مشاهده است .

فرداد تور


Puertos de Beceite, Catalonia

مردم محلی به آن Puertos می گویند. ماسه سنگی جذاب و زیبا الهام گرفته از Cubism است. این رودخانه با کریستال شفاف شده است . شما می توانید بهترین pozas (چاله های شنا) را در کنار رود Matarranya ببینید.

فرداد تور


Cadaqués , Catalonia

این Costa Brava است، Cadaqués در ( whitewashed ) اطراف خلیج شرق ترین نقطه سرزمین اصلی اسپانیا است. Salvador Dalí برای کیفیت نورش دوست داشتنی است و جذابیت خاصی دارد.

فرداد تور