دستور العمل airBaltic دستور چهار الماس هواپیما را می دهد

فرداد پرواز

08 اسفند 1396


RIGA - airBalticTraining به ترتیب سه هواپیمای آموزشی تک موتوره DA40 NG و یکی از هواپیماهای آموزشی DA42-VI با دو موتوره از هواپیمای Diamond برای هواپیمایی تازه تاسیس هواپیمایی Pilot Academy airBalticTraining با امکان اضافه کردن یازده هواپیمای دیگر از الماس سفارش داده است. علاوه بر این، airBalticTraining همچنین یک شبیه ساز آموزش پرواز DSIM را سفارش داده است. انتظار می رود که تحویل در ماه مه 2018 آغاز شود.

پائول کالیتس، عضو هیئت airBalticTraining: "ما مطمئن هستیم که هواپیمای الماس هواپیماهای بدون سرنشین و ایمن ترین هواپیمای خارج از کشور است. در حالی که در ابتدا خلبانان آینده خود را برای سری Bombardier C آماده می کرد، حیاتی است که هواپیمای آموزشی همچنین یک عرشه پرواز با صفحه نمایش بزرگ ال سی دی با کنترل و عملکرد بهینه سازی شده علاوه بر بهره وری کلی هواپیما ارائه می دهد.

Amila Spiegel، مدیر فروش و بازاریابی، Diamond Aircraft Industries GmbH: "ما افتخار می کنیم که انتخاب airBaltic برای راهکارهای آموزشی حرفه ای پرواز باشد. با ناوگان ما DA40 NG و DA42-VI - هر دو مجهز به موتورهای AE300 Jet-A1 با سوخت و جدیدترین کابین خلبان شیشه Garmin NXi - و همچنین با وسایل آموزشی پرواز، airBaltic از سطح بالایی از استاندارد سازی در تعمیر و نگهداری بهره مند خواهد شد ، قطعات یدکی و روش ها. ما متقاعد شده ایم که مفهوم ناوگان الماس در آینده به موفقیت شرکت کمک خواهد کرد.


https://www.traveldailynews.com