در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت ششم

در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت ششم

در این مقاله با مروری بر فیلم های سینمایی معروف با مضمون سفر و عشق، مقصد هایی را برای پیدا کردن همسر آینده به مجرد ها پیشنهاد می کنیم. شما کدام یک از مقصد های پیشنهادی ما را انتخاب می کنید؟

2safar

فرانسه، فیلم شکلات

در فیلم شکلات، ویان روچر یک شکلات فروش دوره گرد است که به یکی از روستاهای سنتی فرانسه می رود تا در آن جا یک شکلات فروشی باز کند. او تفاوت زیادی با سایر روستاییان دارد و در ابتدا مورد غضب و قضاوت قرار می گیرد، اما با خلق خوب و شکلات های جادویی اش سر انجام موفق می شود دل آن ها را به دست بیاورد. وقتی یک گروه کولی در حومه ی روستا اردو می زنند، ویان با شکلات هایش به پذیرایی از آن ها می رود و بر خلاف بقیه ی مردم روستا آن ها را تحویل می گیرد. در جریان همین معاشرت با کولی ها است که ویان با روکس آشنا می شود و به او دل می بندد. پس از آن که روکس و قبیله اش از روستا کوچ می کنند ویان در دنیای غم و دلتنگی فرو می رود و حتی به فکر می افتد که به دنبال روکس از روستا برود اما مردم روستا که عاشق ویان شده اند او را قانع می کنند که آن جا را ترک نکند. در انهتی فیلم روکس به سوی ویان باز می گردد و آن دو تصمیم می گیرند به سبک زندگی کولی وار خود خاتمه داده و خانه ای همیشگی را در روستا بنا کنند.

فیلم شکلات یکی از تأثیر گذار ترین فیلم های تاریخ سینما در ارتباط با سفر و ماجراجویی است. این فیلم نشان می دهد کسانی که در سفر و بدون تعلق زندگی می کنند تا چه شاد تر از سایرین هستند و شانس بیشتری برای به دست آوردن عشق واقعی دارند. در ضمن مناطق روستایی فرانسه در این فیلم به زیبایی هر چه تمام تر به تصویر کشیده شده و قلب همگان را تسخیر می کند.

2safar

انگلستان، فیلم تعطیلات

دو زن که هر دو بعد از شکست عشقی، گیج و سرگشته هستند در سایت مبادله ی خانه با هم آشنا می شوند و تصمیم می گیرند به مدت دو هفته در تعطیلات کریسمس خانه هایشان را با هم مبادله کنند. آماندا که یک مدیر اجرایی در لس آنجلس است به کلبه ی آیریس در سوری انگلستان می رود. روز اول برادر آیریس که از جریان مبادله ی خانه خبر ندارد به خواهرش سر می زند و در آن جا با آماندا مواجه می شود. این شروع ماجرای عشقی میان آماندا و گراهام است.

مبادله ی خانه به منظور سفر پس از این فیلم بیش از گذشته باب شد. مبادله ی خانه به این صورت است که شما در سایتی ثبت نام کرده و اعلام آمادگی می کنید که خانه ی خود را به مدتی کوتاه با شخصی از شهر یا کشوری دیگر مبادله کنید. به این شکل هیچ کدام مجبور به پرداخت هزینه ی اقامت و هتل نخواهید شد و می توانید نقاط زیبایی از دنیا را با هزینه ی کم ببینید. در ضمن اگر مثل آماندا خوش شانس باشید می توانید عشق زندگی تان را در خانه و سرزمینی جدید پیدا کنید.

2safar