در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت اول

در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت اول

از دوران قدیم مردم برای پیدا کردن عشق زندگی خود و شانس برخورداری از سعادت زندگی زناشویی سفر می کردند. سفر در طول تاریخ همواره به انسان ها کمک کرده که از دایره ی امنیت خود خارج شوند و پا به فضاهایی بگذارند که پر از امکانات تازه و فرصت آشنایی با افراد جدید است. نتیجه ی این آشنایی ها گاهی ختم به خیر می شود و به پوشیدن کت و شلوار دامادی یا پیراهم سفید عروسی می انجامد.

در این مقاله با مروری بر فیلم های سینمایی معروف با مضمون سفر و عشق، مقصد هایی را برای پیدا کردن همسر آینده به مجرد ها پیشنهاد می کنیم. شما کدام یک از مقصد های پیشنهادی ما را انتخاب می کنید؟

2safar

یونان، فیلم ماما میا

یونان، این کشور افسانه ای و باستانی در کنار دریای مدیترانه و با جزایر بی نظیرش محلی عالی برای عاشق شدن و زندگی تازه ای را آغاز کردن است.

در فیلم ماما میا، مرد جوانی به نام اسکای به تنهایی عازم یونان شد تا زمانی را به خلوت سپری کرده و خود را از نو پیدا کند. اما به جای پیدا کردن خود، با عشق زندگی اش سوفی آشنا شد. مادر سوفی صاحب هتلی در جزیره ی خیالی کالوکایری یونان بود. اسکای به سوفی پیشنهاد ازدواج داد اما شرط سوفی برای پذیرفتن پیشنهاد اسکای سفر به دور دنیا در دوران نامزدی بود. در انتهای فیلم آن ها سوار بر کشتی شدند تا به کشف دنیا بروند.

2safar

بالی، فیلم غذا، دعا، عشق

الیزابت گیلبرت یک زندگی ایده آل داشت که همیشه در آرزویش به سر برده بود: همسری که عاشقانه دوستش داشت، شغلی فوق العاده و خانه ای بسیار زیبا. اما ناگهان بخت از او برگشت و پس از یک طلاق عذاب آور او به این نتیجه رسید که شاید چیزهایی که از زندگی می خواسته اشتباه بوده اند.

او خسته و دلشکسته تصمیم گرفت به سفر دور دنیا برود تا شاید هدف گمشده ی زندگی اش را پیدا کند. سر انجام در بالی، این منطقه ی افسونگر در خاک اندونزی، او بار دیگر عاشق شد و سر انجام با خودش آشتی کرد. این فیلم از سال 2010 الهام بخش مردان و زنان زیادی بوده است تا عشق و آرامش را در سفر پیدا کنند. افراد بسیاری پس از این فیلم به بالی سفر کردند و دو نفره به خانه بازگشتند!

در اینکه حتماً در بالی عشق زندگی تان را پیدا کنید تضمینی نمی دهیم، اما اینکه این سفر روحتان را سیراب خواهد ساخت و عاشق بالی خواهید شد می توانیم تضمین بدهیم.

2safar

پیدا کردن عشق بر روی دریا، فیلم تایتانیک

کمتر کسی است که فیلم تایتانیک را ندیده باشد یا از داستان عاشقانه اما نافرجام جک و رز، قهرمانان فیلم، آهی نکشیده باشد. در این فیلم عاشقانه جک و رز بر روی عرشه ی کشتی رؤیایی تایتانیکبا هم آشنا می شوند.

به طور کلی سفر های دریایی با کشتی های کروز برای پیدا کردن یار و همسر آینده توصیه می شود. به طوری که بسیاری از برگزار کنندگان تور های کروز از افراد مجرد دعوت به عمل می آورند تا با شرکت در تور شانس خود را برای پیدا کردن همسر آینده ی خود بیازمایند.

2safar