در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت سوم

در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت سوم

در این مقاله با مروری بر فیلم های سینمایی معروف با مضمون سفر و عشق، مقصد هایی را برای پیدا کردن همسر آینده به مجرد ها پیشنهاد می کنیم. شما کدام یک از مقصد های پیشنهادی ما را انتخاب می کنید؟

2safar

رم، فیلمی وقتی در رم هستید

بث یک زن جوان بسیار جاه طلب و اهل نیویورک است و نگاهی بدبینانه به عشق دارد. او سفری به رم کرده و از داخل حوض فواره ی معروف تروی رم تعدادی سکه بر می دارد. توریست ها عادت دارند در این حوض فواره سکه بیندازند و آرزو کنند. به همین دلیل این کار بث که به جای سکه انداختن داخل آب، سکه بر می دارد توجه دیگران را به خود جلب می کند، به خصوص نظر کسانی که در آرزوی پیدا کردن عشق داخل آب سکه انداخته اند! یکی از این افراد نیک، یک گزارشکر جذاب است. نیک قدم جلو می گذارد تا با بث آشنا شود، اما بث مثل همیشه نسبت به مرد ها بدبین و محافظه کار است. سر انجام این آشنایی صورت می گیرد و به ازدواج ختم می شود. در روز عروسی نیک اعتراف می کند او هرگز سکه ای به قصد پیدا کردن عشق داخل آب نینداخته بود اما خوشحال است که بث را در حال برداشتن آن سکه ها از داخل آب دیده است.

اگر مجرد هستید به رم، یکی از زیبا ترین پایتخت های جهان، سفرکنید. شما مجبور نیستید برای پیدا کردن عشق حتماً سکه ای داخل آب بیندازید. در این شهر رمانتیک احتمال دارد عشق با پای خودش به سراغتان بیاید. اگر هم اینگونه نشد اصلاً ضرر نکرده اید چون رم ارزش بار ها سفر را دارد.

2safar

استرالیا، فیلم راه ها یا Tracks

این فیلم از روی داستان واقعی زنی به نام روبین دیویدسون ساخته شده است که خانه و زندگی اش را در شهر رها کرده و رهسپار بیابان ها می شود و حدود دو هزار مایل را در بیابان های استرالیا به سمت اقیانوس هند می پیماید. او فقط یک کوله پشتی با خود به همراه می برد و درست مانند افسانه های قدیمی سبک بار شروع به کشف دنیا و خود شناسی می کند. بث شش ماه را در سفر می گذراند تا سرانجام در طول این مسیر با یک عکاس ازNational Geography آشنا شده و زندگی اش تغییر می کند. در ابتدا عکاس فقط برای گرفتن عکس و فیلم از تجربیات بث با او همراه می شود اما به تدریج ارتباطی عمیق و عاشقانه میان این دو شکل می گیرد.

اینکه همه چیز را پشت سر بگذارید و ماه های طولانی عازم سفر به دور دنیا شوید شاید پیشنهاد عملی و عاقلانه ای نباشد. همه نمی توانند یک مرخصی طولانی از زندگی بگیرند و به دل راه های ناشناخته و سرزمین های کشف نشده بزنند. اما اگر از زندگی روزمره ی خود خسته و دلزده هستید و در آرزوی تغییر و به خصوص ایجاد آشنایی های جدید به سر می برید، سفر کردن بهترین راه حل است. برای سفر نیازی به پول زیاد ندارید، می توانید مانند روبین با کمترین هزینه و صرفاً با یک کوله پشتی راهی شوید.

2safar