در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت پنجم

در سفر همسر آینده ی خود را پیدا کنیم، پیشنهاداتی بر اساس فیلم های سینمایی - قسمت پنجم

در این مقاله با مروری بر فیلم های سینمایی معروف با مضمون سفر و عشق، مقصد هایی را برای پیدا کردن همسر آینده به مجرد ها پیشنهاد می کنیم. شما کدام یک از مقصد های پیشنهادی ما را انتخاب می کنید؟

2safar

نیویورک، صبحانه در تیفاتی

هالی گولایتلی یک دختر شاد در بالای شهر نیویورک است که عاشقانه زندگی را دوست دارد. او علاقه ی زیادی دارد که هر چه زود تر همسر ایده آلش را پیدا کرده و ازدواج کند. او با وجود داشتن خواستگاران زیاد، در انتخاب همسر بسیار سختگیر است و سلیقه ی خیلی خاصی دارد. وقتی یک مرد خوش اخلاق به نام پل به ساختمان آن ها نقل مکان می کند، او تصمیم می گیرد به پل اعتماد کرده و گذشته ی خود را پیش از آمدن به نیویورک با او در میان بگذارد. دوستی ساده ای میان آن ها شکل می گیرد، در حالی که هالی همچنان دنبال یک همسر ثروتمند است که بتواند سبک زندگی مجلل خود را با او ادامه دهد. اما پل که به هالی علاقه مند شده موفق می شود هر طور شده نظر او را را نسبت به خودش جلب کرده و عشق او را سرانجام به دست بیاورد.

در این فیلم منهتن نیویورک با تمام جنب و جوش و زیبایی هایش به تصویر کشیده شده و بسیاری بعد از تماشای این فیلم تصمیم به سفر به نیویورک گرفته اند. شاید شما نخواهید به اندازه ی پل پیگیر دختر جوانی باشید و اینطور ماجرا ها را فقط متعلق به فیلم ها می دانید اما خیابان های منهتن ماهیتی جادویی دارند که بر روح و روان شما تأثیر می گذارد.

2safar

آرژانتین، فیلم خاطرات موتور سیکلت

ارنستو فقط یک ترم تا فارغ التحصیل شدن از دانشکده ی پزشکی بوئینس آیرس فاصله دارد اما ناگهان تصمیم می گیرد دانشگاه را ترک کند و با دوستش آلبرتو دور آمریکای جنوبی سفر کنند. هدف نهایی آن ها سفر به پرو بود. آن ها قصد داشتند صرفاً خوش بگذرانند و هیچ هدف جدی دیگری را از سفر های خود دنبال نمی کردند. نامزد ارنستو، چیچیانا قول می دهد که منتظر او می ماند تا از سفر طولانی اش بازگردد و با هم ازدوج کنند. چیچیانا در آرزوی یک زندگی عادی مثل بقیه ی مردم است. هیچ کدام از آن دو نمی دانند که این سفر زندگی ارنستو را برای همیشه عوض خواهد کرد و او بعد از سفر دیگر نمی تواند به یک زندگی معمولی بر گردد. به جای ازدواج و اتمام درس پزشکی ارنستو چگ وارا تبدیل به چریک مبارز و جریان ساز سیاسی می شود. در فیلم خاطرات موتور سیکلت سفر نه تنها منجر به پیدا کردن عشق و شریک زندگی نمی شود، بلکه به نوعی پشت سر گذاشتن عشق و پیدا کردت مسیر و هدف تازه ای در زندگی است. با این وجود از آن جا که چیچیانا به ارنستو کمک می کند که بفهمد واقعاً چه چیزی از زندگی می خواهد، این فیلم در فهرست فیلم های عاشقانه با مضمون سفر قرار می گیرد.

2safar