درخواست های غیر معمول مهمانان از مسئولان هتل

درخواست های غیر معمول مهمانان از مسئولان هتل

ما در طول سفر معولاً جسورتر و ماجراجوتر می شویم و دست به کارهایی می زنیم که در زندگی روز مره جرأت انجامش را نداریم. اساساً نفس مسافرت به سرزمینی بیگانه نوعی ماجراجویی است حتی اگر دست به هیچ کار غیر معمولی نزنیم. مسئولان هتل ها معمولاً خاطرات بامزه ای از درخواست های مسافران برای نقل کردن دارند. بخشی از این درخواست ها ریشه در حس قوی ماجراجویی مسافران دارند و بخشی صرفاً مضحک و غیر معمول محسوب می شوند. با 2Safar همراه شوید تا بخشی از این درخواست های جالب را بخوانید. شاید از برخی از آن ها الهام بگیرید!

صبحانه در تیفانی

سرایدار هتل کراسبی نیویورک داستان جالبی از عشاق مسنی نقل می کند که اوایل دهه ی هفتاد زندگی خود در این هتل با یکدیگر پیوند ازدواج بستند. این ازدواجِ اول هر دوی آن ها محسوب می شد و زوج عاشق احساس سعادت و خوشبختی بی کرانی می کردند. هنگام صرف نخستین صبحانه ی زندگی مشترک، آقای داماد که از علاقه مندان فیلم سینمایی مشهور" صبحانه در تیفانی" به شمار می رفته از بخش سرایداری درخواست می کند صبحانه ی آن ها در فروشگاه جواهرفروشی تیفانی در طبقه ی پنجم هتل سرو کنند. جالب است بدانید مسئولان این درخواست را جدی گرفتند و بساط صبحانه را در فروشگاه مذکور برای زوج جدید برپا کردند. چنین واقعه ای در یک هتل مجلل در نوع خود نادر است.

2safar

شنا با ماهی قرمز

معمولاً مسافران ثروتمند هتل های V.I.Pکه با کودکان سفر می کنند در خواست های غیر معمول زیادی در ارتباط با تفریحات فرزندان خود دارند. در یکی از موارد والدین از مسئولان هتل درخواست کردند وان حمام اتاق آن ها را از آب پر کرده و داخل آن ماهی های قرمز بیندازند تا کودک آن ها از آب بازی همراه با ماهی ها لذت ببرد!

2safar

عکس یادگاری با مار پیتون

یکی از مهمانان هتل مشهور فور سیزن تایلند از عکاس هتل درخواست کرد عکسی از کودکان او همراه با یک مار بزرگ بیندازد. عکسی منحصر به فرد که باعث شودآن ها همواره اقامت خود را در تایلند به یاد بیاورند. مسئولان هتل مهمان ثروتمند خود را ناامید نکردند و یک مار پیتون با سه و نیم متری از روستای مجاور به محوطه ی هتل آوردند. مار به قدری بزرگ بود که بچه ها می توانستند روی آن دراز بکشند و به راستی عکس های آن ها جذاب از آب در آمد. هر چند هر کسی جرأت در آغوش گرفتن یک مار خطرناک غول پیکر را ندارد.

2safar

اتاقی به شکل دیسکو

مدیر داخلی هتل پِیر نیویورک از خانواده ای می گوید که به عنوان مهمان وی آی پی هتل در خواست کردند که بزرگ ترین سوئیت هتل به مناسبت تولد هجده سالگی پسرشان به صورت یک دیسکوی اختصاصی دربیاید. تیم مهندسی هتل بلافاصله دست به کار شدند و ضمن بیرون بردن وسایل و مبلمان اتاق، محوطه ی رقص و چراغ های مخصوص دیسکو را در اتاق تعبیه کردند. سپس همین تیم به تولد پسر نوجوان دعوت شده و با مهمانان ثروتمند خود به جشن و پایکوبی پرداختند.

2safar

درخواست میمون تربیت شده

یکی از مسافران هتلی لوکس در ساحل جنوبی میامی درخواست یک میمون تربیت شده را به مسئولان هتل داد. میمونی که مقابل دوربین راحت باشد و بشود عکس های زیادی با او گرفت. مسئولان هتل میمون مورد نظر مهمان خود را به هتل آوردند و اجابت این خواسته ی غیر معمول و عجیب را به رزومه ی کاری خود اضافه کردند!

2safar

مهمان رمانتیک

مسئول بخش سرایداری هتل پیر نیویورک از مسافری نقل می کند که قصد داشته رمانتیک ترین تعطیلات ممکن را برای عشقش خلق کند. او به هتل درخواست سورپرایز های متعددی را می دهد از جمله سفارش چند دوجین گل رز سفید که تعدادی از آن ها در لیموزینی باشد که به دنبال آن ها به فرودگاه می آید و تعدادی دیگر در اتاقشان باشد. ضمناً یک گروه خواننده و رقاص در اتاقشان یکی از ترانه های عاشقانه ی مارک آنتونی را خطاب به عشق او اجرا کنند. گفتن ندارد که مسئولان هتل پیر با دقت تمام درخواست های عاشق ثروتمند را به اجرا در آوردند.

2safar

پیدا کردن اقوام گمشده

مسئولان هتل های زینجیره ای هیلتون گزارش داده اند که به دفعات از آن ها خواسته شده در پیدا کردن قوم و خویشی گم شده یا محبوبی ناپدید به افراد کمک کنند. خانواده ای از مسئولین هتل والدورف هیلتون در لندن درخواست کردند در پیدا کردن دوست قدیمی پدربزرگشان که روزگاری در هتل آن ها اقامت کرده است با آن ها همراهی کنند. تنها مشخصاتی که آن ها از این دوست قدیمی داشتند شغل وی به عناون صاحب یک مهمانخانه در شمال لندن در طول جنگ های جهانی بوده است. پس از دو روز تلاش و تماس های تلفنی متعدد، مسئولان هتل موفق شدند فرد مذکور را پیدا کرده و ترتیب یک مهمانی چای سورپرایزی را بدهند و دوستان قدیمی را به یکدیگر برسانند.

2safar

فرود هلیکوپتر در محوطه ی هتل

یکی از مهمانان هتل هیلتون در سن دیگو از مسئولان هتل درخواست کرد اجازه فرود به هلیکوپتر شخصی او در محوطه ی هتل بدهند. جالب است بدانید این هلیکوپتر نه مجوز و نه باندی برای فرود در این محوطه داشته است. مسئولان هتل با مقامات تماس می گیرند و پس از مذاکره موفق می شوند اجازه ی فرود هلیکوپتر را اخذ کرده و مسافر خود را خشنود سازند.

2safar