مقدمه:

واژه مشهور جهانگردی عنوانی شناخته شده است برای ترکیبی از انواع فعالیت ها مانند حمل و نقل، غذا و نوشیدنی، اقامت، بازدید از جاذبه ها، آشنایی با روحیات ملل، عبور از مرزهای بین المللی و بی شمار زوایای پیدا و پنهان این صنعت محبوب. بنیاد ما بر اساس تعهد ما به گسترش بدون مرز دانش روز جهانگردی تأسیس شده است. در فرداد پرواز ما کنار شماییم تا بر اساس تجربیات تمامی جهانگردان دنیا شما را راهنمایی کنیم چگونه مانند جهانگردان حرفه ای از سفر خود لذت ببرید و به ماجراجویی کشف جهان بروید.

ما کی هستیم؟

فرداد پرواز کجا ها برید، فرداد پرواز کجا اقامت داشته باشید، فرداد پرواز چی بخورید، فرداد پرواز مراقب چه چیزهایی باشید، فرداد پرواز چطوری خوش بگذرونید و هزان کار دیگه که فرداد پرواز باید انجام بدید. فلسفه وجودی فرداد پرواز همینه، توی همه سفرهای شما مثل یک مشاور مطمئن کنارتون باشه و هر سؤالی داشتید ازش بپرسید؛ فرداد پرواز همیشه آماده کمک به شماست.

فرداد پرواز هزاران ترفند برای کم کردن مشکلات سفر واستون آماده کرده، رازهایی که باعث می شه بیش تر از دیگران از سفرتون لذت ببرید و مثل جهانگردای حرفه ای به مسافرت برید. با فرداد پرواز می تونید پاسخ همه کنجکاوی هاتون رو پیدا کنید و هر سفر رو برای خودتون و اطرافیانتون فراموش نشدنی کنید. قدم بزنید با فرداد پرواز و ما رو هم کمک کنید هر روز بهتر و بزرگتر بشیم.

اعضای خانواده بنیاد فرداد پرواز

پست الکترونیکی : info@fardadtour.com