مقدمه :

واژه مشهور جهانگردی عنوانی شناخته شده است برای ترکیبی از انواع فعالیت ها مانند حمل و نقل، غذا و نوشیدنی، اقامت، بازدید از جاذبه ها، آشنایی با روحیات ملل، عبور از مرزهای بین المللی و بی شمار زوایای پیدا و پنهان این صنعت محبوب. بنیاد ما بر اساس تعهد ما به گسترش بدون مرز دانش روز جهانگردی تأسیس شده است. در 2سفر ما کنار شماییم تا بر اساس تجربیات تمامی جهانگردان دنیا شما را راهنمایی کنیم چگونه مانند جهانگردان حرفه ای از سفر خود لذت ببرید و به ماجراجویی کشف جهان بروید.


ما کی هستیم؟

سفر کجا ها برید، 2سفر کجا اقامت داشته باشید، 2سفر چی بخورید، 2سفر مراقب چه چیزهایی باشید، 2سفر چطوری خوش بگذرونید و هزان کار دیگه که 2سفر باید انجام بدید. فلسفه وجودی 2سفر همینه، توی همه سفرهای شما مثل یک مشاور مطمئن کنارتون باشه و هر سؤالی داشتید ازش بپرسید؛ 2سفر همیشه آماده کمک به شماست.

2سفر هزاران ترفند برای کم کردن مشکلات سفر واستون آماده کرده، رازهایی که باعث می شه بیش تر از دیگران از سفرتون لذت ببرید و مثل جهانگردای حرفه ای به مسافرت برید. با 2سفر می تونید پاسخ همه کنجکاوی هاتون رو پیدا کنید و هر سفر رو برای خودتون و اطرافیانتون فراموش نشدنی کنید. قدم بزنید با 2سفر و ما رو هم کمک کنید هر روز بهتر و بزرگتر بشیم.


اعضای خانواده بنیاد 2سفر

پست الکترونیکی : info@fardadtour.com