درباره دبی بیشتر بدانیم

فرداد پرواز

دبی در امارات متحده عربی قرار دارد و شهر پایتخت امارات دبی است این شهر جهانی به عنوان مرکز تجارت خاورمیانه شناخته شده و به عنوان یک شهر فرهنگی غنی است و همچنین برای سواحل، آب و هوای آفتابی، بیابان و مهمان نوازی مشهور است دبی از لحاظ زیبایی مانند هیچ جایی در خاورمیانه نیست. در حقیقت، مانند هیچ جایی در این سیاره نیست. به بلندترین آسمان خراش ها در جهان معروف است. قوی ترین نقطه دیدنی دبی برج العرب هست که بازدید آن برای گردشگران جذابیت خاصی دارد.سواحل گرم دبی بهترین جا برای آفتاب گرفتن است. دبی یک کشور تجاری است وبرای کسایی که می خوان سرمایه گذاری کنند توصیه می شود.از مراکز و بلوارهای و خیابانهای و فروشگاهی دبی دیدن کنید چون ازآثار و تاریخ آن پی خواهید بورد، به ویژه از ساختمان فورت الفاهیدی، قدیمی ترین ساختمان در دبی حتما دیدن کنید دبی ممکن است یک زمین بازی بین المللی برای ستاره های جهانی باشد، در دنیای پرجمعیت دبی، سقفی فوق العاده با سوزن شکل در مرکز افسانه مشهور وجود دارد که هرسال هم نوع گردشگری به خود جذب کرده است.ودبی از لحاظ تفریحاتی برای هر سنی پیشنهاد میشود.و برترین غذاهای خوشمزه را دارد برای شکموها واز لحاظ قیمت یک مقدار بالا است.

. امارات ابوظبی دارای 31.2 درصد بیشتر است، به این معنی که بیش از دو سوم جمعیت امارات متحده عربی در ابوظبی یا دبی زندگی می کنند. ابوظبی دارای مساحت 67340 کیلومتر مربع (26000 کیلومتر مربع) است که 86.7٪ از کل مساحت کشور است، به جز جزایرآن در سال 2016، جمعیت دبی بیش از 2.5 میلیون نفر رسید، و انتظار می رود که شهر در سال های آینده شاهد رشد مداوم خود باشد دبی یکی از هفت امیریت است که امارات متحده عربی را تشکیل می دهد و دومین قطعه زمین آن است که 4،114 کیلومتر مربع را اندازه می گیرد و دومین شهر بزرگ در ابوظبی است که 87 درصد از کل امارات متحده عربی را تشکیل می دهد محدوده شهر تقریبا 35 کیلومتر مربع است. دبی در امتداد ساحل شرقی شبه جزیره عربستان واقع در گوشه جنوب غربی خلیج فارس واقع شده است .

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


تاریخ دبی :

دبی اولین بار در سال 1833 تأسیس شد، زمانی که تقریبا 800 مهاجر از قبیله بنی یاس به دبی رسیدند. این بندر منجر به یک اقتصاد بزرگ در دبی شد که در زمینه ماهیگیری، تجارت دریایی، مروارید رشد کرد و در نهایت به عنوان یک شهر بندر به حساب می آید.

داستان پشت نام دوبی جالب است. برخی می گویند که این نام از کلمه ای است که به معنی پولداری است، زیرا تصور می شد که کسانی که در آنجا زندگی می کردند مقدار زیادی پول داشتند. دیگران حدس زده اند که این نام از کلمه یادوب می آید که به نهر تبدیل شده و مناسب منطقه است که شهر دوبی را به دو بخش تقسیم می کند: دیره و بور دبی است.

در ناحیۀ دیرا، بزرگترین بازاردبی در این منطقه با حدود 350 مغازه ساخته شده است که بیشترین گردشگر را به خود جذب کرده واز نظر اقتصادی به دبی کوک میکند.

طی دو سال گذشته، دبی یک اقتصاد پر رونق و رشد جمعیت ثابت را تجربه کرده است. در سال 2013، دبی به عنوان جاذبه های باستانی و مدرن، که به عنوان جاذبه های مدرن و مدرن شهر دبی شناخته می شود، از جمله دیرا کلکتاور، هتل برج العرب (که سومین برج جهان است) و دهکده هاتا میراث می باشد. از آنجا که 70 مرکز خرید از جمله بزرگترین مرکز خریددر جهان، دبی است، دبی نیز به عنوان "مرکز خرید خاورمیانه" نامگذاری شده است و بنیامین پرواز به خانومهایی که خرید دوست دارند دبی را پیشنهاد میکند.

رشد جمعیت دبی دبی یکی از سریعترین شهرهای جهان است که در سالانه به میزان 10.7 درصد افزایش می یابد. زیبایی و تحمل شهر، آن را یک انتخاب اولیه برای مهاجران می داند، و رشد اقتصادی و دسترسی شغلی باعث می شود که این مکان جذاب برای گردشگران فوق العاده است یک رویداد است که به طور بالقوه میتواند به بیش از 270،000 کار بیشتر منجر شود که میتواند رشد آینده را بیشتر کند برای این کشورانتظار می رود تا سال 2020، جمعیت شهر با رشد جمعیتی بالغ بر 2.8 میلیون نفر رشد پیدا کنند و در سال 2030 تعداد 3.4 میلیون نفر جمعیت را ببینند. با توجه به ثبات سیاسی آن، رشد اقتصادی و تنوع، دبی باید هیچ مشکلی با سرعت رشد سریع در چند دهه آینده نداشته باشد .

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


مکان های تفریح دبی:

مکان های تفریحی دبی به شرح ذیل می باشند :


برج خلیفه :

به برج برجسته دبی معروف است ارتفاع این برج بزرگ 829.800متر است و بزرگترین برج جهان شناخته شده است که گردشگران از دیدن این برج حیرت زده میشن وبیشتر بازدید کننذگان برای نمای بیرون که یک طرف به خیابان است و یک طرف دیگر به دریا است در طبقه 124 این برج شروع به تماشا این برج عظیم می کنند.برج خلیفه در سال 2010 میلادی ساخته شده است وپر سرعترین آسانسور روی این برج وصل شده است که مسافران از سوار شدن آن واقعا لذت میبرند. عرشه مشاهدات برای دیدگاه 360 درجه از سراسر آسمان خراش ها به بیابان در یک طرف و اقیانوس از طرف دیگر. وبه خاطره منظره دید در شبش به چشم انداز شهر معروف شده و برای در پشت برج الخلیفه باغهای زیبلیی طراحی شده است با پیاده روهای پیچیده ودر آنجا چشمه ای فوق العاده بلند مثل چشمه بلند جهان که اسم آن بلغیو که در لاس وگاس است وجود دارد.

محل: ورودی از دبی، خیابان شیخ زاید، مرکز شهر

فرداد پرواز به شما پیشنهاد می کند حتما برای دیدن این برج عجله کنید.

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


دبی مال :

مرکزخرید دبی مال برترین مرکزخرید شهر دبی است و ورودی به برج خلیفه و همچنین آکواریوم دبی را فراهم می کند. اگر به دنبال گزینه های سرگرمی بیشتری هستید، یک اسکیت روی یخ، منطقه بازی و سینما نیز وجود دارد. خرید و غذا بی پایان است و تقریبا همیشه رویدادهای ویژه مانند موسیقی زنده و نمایش مد در داخل بازار وجود دارد. معروف ترین آنها جشنواره خرید دبی در ماه ژانویه و فوریه و جشنواره تعطیلات تابستانی دبی در ماه های جولای و اوت است. فرداد پرواز به خانوما این مرکز خرید رو پیشنهاد می کند.

محل سکونت: جاده دوحه، درست در جاده شیخ زاید

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


موزه دبی :

موزه عالی دبی در فورت الفاهیدی واقع شده است که در سال 1787 برای دفاع از دبی خیر ساخته شده است. دیوارهای قلعه از بلوک های مرجانی سنتی ساخته شده و همراه با آهک نگهداری می شوند. طبقه بالا توسط قطب های چوبی پشتیبانی می شود، و سقف ساخته شده از خرچنگ نخل، گل و گچ است. در تاریخ خود، قلعه به عنوان اقامت برای خانواده حاکم، یک محل حکومت، پادمان و زندان خدمت کرده است. بازسازی شده در سال 1971 (و دوباره در سال 1995 به طور گسترده ای)، اکنون موزه برتر شهر دبی است. ورودی یک نمایش جذاب از نقشه های قدیمی امارات و دبی نشان می دهد که گسترش ماموت که پس از رونق نفت در منطقه رخ داده است وبه کسانی که به تاریخ علاقه دارن پیشنهاد میشود.

حیاط خانه چند قایق سنتی و یک خانه نخل با میز برج باد امارات است. سالن سمت راست ویژگی های سلاح و صندلی سمت چپ نمایش سازهای موسیقی امارات است. در طبقه پایین، سالن های نمایشگاهی با نمایشگاه ها و دیورام ها، جنبه های مختلف زندگی اماراتی سنتی (از جمله ماهیگیری مروارید و زندگی بیابانی بیابان) و همچنین مصنوعات از قبرهای 3،000 تا 4،000 ساله در سایت باستان شناسی القوسسی را پوشش می دهد.

آدرس: خیابان الفاهیدی

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


بستانکیا (قدیمی دبی) :

بلوک بستانکیا (گاهی نیز به نام محله الفاهیدی) در اواخر قرن نوزدهم ساخته شد که خانه تجاری ثروتمند ایرانی است که عمدتا در مروارید و منسوجات مشغول به کار هستند و به دلیل تجارت غیرقانونی و دسترسی به دبی خیر بستانکیا بخشی از دره دوبی را در امتداد نهر اشغال می کند و ساختمان های آنها مرجانی و سنگ آهک بسیاری از دیوارهای بالای برج بادی، است که به خوبی حفظ شده اند. برج های بادکنک این خانه ها را با فرم اولیه تهویه مطبوع ارائه دادند - باد که در برج ها به دام افتاده بود، بازرگانان ایرانی احتمالا این عنصر معماری (که معمولا در خانه های ساحلی ایران است) را از کشور خود به خلیج پیوند می دهند.

خطوط باریک با معماری متمایز از عربستان پوشانده شده است که از تاریخ گذشته دبی بوده است. در داخل این ناحیه گالری مجلس با مجموعه ای از سرامیک های سنتی وعربی و مبلمان در برج بادگیر و گالری XVA با مجموعه هنر معاصرواقع در یکی از ساختمان های تاریخی پیدا خواهید کرد.

محل: الفحیدی، بر دبی

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


خانه شیخ سعید المکتوم :

شیخ سعید آل مکتوم حاکم دبی از سال 1921 تا 1958 بود و پدربزرگ به حاکم فعلی. محل اقامت سابق او به عنوان یک موزه بازسازی شده است که نمونه خوبی از معماری عربی است. خانه اصلی در سال 1896 توسط پدر شیخ سعید ساخته شد تا بتواند فعالیت حمل و نقل را از بالکن ها مشاهده کند. و تخریب کردن اما این خانه در کنار سایت اصلی دوباره بازسازی شد و به مدل اصلی با استفاده از درهای چوب ساج حک شده، پنجره های مشبک چوبی و صفحه های تهویه گچی با طرح های گل و گیاهان حقیقی است . سیصد اتاق در اطراف حیاط مرکزی با جزئیات برج باد در بالا ساخته شده است

در داخل نمایشگاه موزه درباره تاریخ و جغرافیا و تاریخ دبی با بسیاری از عکس های عجیب و غریب قدیمی دبی از سال های 1948 تا 1953 است. بال های موزه دارای عکس های ماهیگیری، مروارید و قایقهای دریایی هستند. در طول ساختمان، نامه ها، نقشه ها، سکه ها و تمبرها نمایش نشان داده شده است که نشان از توسعه امارات دارد. خانه شیخ عبید بن تانی، در نزدیکی مجسمه های نمایشگاه های داخلی است.

آدرس: خیابان الخلیج، بور دبی

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


Dubai Creek دریاچه دبی :

این دریاچه شهر را به دو شهر با دیره به شمال و بر دبی به جنوب تقسیم می کند. دریاچه عنصری با نفوذ در رشد شهر است، برای اولین بار مهاجران اینجا را برای ماهیگیری و شیرجه زدن ومرواریدهای این دریاچه جذب می کنند. روستاهای کوچک در 4000 سال پیش در کنار خلیج رشد کرده اند، در حالی که دوران مدرن در دهه 1830 هنگامی که قبیله ی بنی یاس در این منطقه مستقر شد،روز به روز پیشرفته تر شد. بانک دبی کریک در کنار اسکله این شهر ساخته شده استکه در شمال پل آل مکتوم واقع شده است. هنوز هم توسط معامله گران کوچک از سراسر خلیج استفاده می شود، برخی از این کشتیها در این جا به خوبی بیش از 100 ساله عمر دارن .گردشگران میتوانند بارگیری این کشتیها را در کنار این دریاچه زیبا در داخل و خارج ازآن تماشا کنند. کارکنان کشتیها اغلب گردشگران را برای سفر با این کشتیهای قدیمی دعوت می کنند، واین دریاچه جایی است که شما می توانید بینش زندگی این ملوانان سنتی را به دست آورید. بسیاری ازاین کشتیها در اینجا به کویت، ایران، عمان، هند و به شاخ آفریقا سفر می کنند. این بقایای کوچک اقتصاد سنتی دبی همچنان یک مکان شلوغ و شگفت انگیز است که در اطراف آن درحال حرکت است وحتما برای اقتصاد کشور از این دریاچه زیبا نگاه کنید.

برای سفر در سرتاسر خلیج، می توانید یک یا چند سفر را در یکی از بسیاری از قایق های گردشگری توریستی و بازسازی شده یا یک آبراه (کشتی چوبی کوچک) بین نقاط کشتی در دریاچه و بانک ها دیره و بانکهای کریک به تماشای این منظره زیبا بپردازید فرداد پرواز را هم فراموش نکنید.

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


مسجد جمیرا :

مسجد جمیرا توسط بسیاری به نظر می رسد که زیباترین مسجد دبی است. یک نسخه دقیق از مسجد الازهر قاهره که هشت برابر اندازه آن است، مسجد جمیرا نمونه خوبی از معماری اسلامی است. این ساختار سنگی در سنت قرون وسطی فاطمی ساخته شده است و دارای دو مناره است که جزئیات سنگین در سنگ کار را نشان می دهند. این امر به ویژه زمانی جذاب است که با نور افکن روشن می شود. مرکز تفکر فرهنگی شیخ محمد بن راشد (که همچنین برنامه ای از تورها، سخنرانی ها، کلاس های عربی و غذاهای فرهنگی را اجرا می کند) تورهای هدایت شده از مسجد را طراحی می کند تا تلاش کند تا درک درستی از ایمان مسلمان ایجاد کند.خدا را فراموش نکنید در هر جای دنیا که هستید.فرداد پرواز شما را به این مکان زیبا دعوت میکند .

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


دیره :

دیرا در بندر شمالی دبی کره قرار دارد و خیابان های پیچ و خم این قوطی ذوب ملی از ملیت های مختلفی را می بینند که به خانه دبیان می آیند. در ساحل، بار باستانی و تخلیه با بانک های مدرن، هتل ها، و ساختمان های اداری به عنوان یک پس زمینه. برای مسافران، دیرا معروف ترین سکه های سنتی (بازار ها) است که در هر زمان از روز گردشگران زیادی برای خرید این سکهای به این باز زیبا می روند. بازر طلای دیره به عنوان بزرگترین بازار طلا در جهان مشهور است.اگه خانمهای برای خوشمزه تر شدن غذاشون ادویه خوب می خوان حتما به خیابان دیره دبی برن . (کیسه های نعناع، زیره سبز، پاپریکا، زعفران، ابجو کمردرد و آویشن، و همچنین چوب معطر جو،)و آب گل رز برای بخور دادن و بازار ماهی یک تجربه بسیارخوب را برای شما گردشگران را فراهم می کند.

در حالی که در منطقه، دوستداران فرهنگ نباید دو علامت معماری مجلل دیره را از دست بدهند. میراث این خانه در سال 1890 به دست یک بازرگان ثروتمند ایرانی ساخته شد و بعد از آن به خانه شیخ احمد بن دالموک (معروف مروارید دبی در دبی) تبدیل شد. امروز، این یک شانس عالی برای دیدن داخلی این خانه سنتی است. مدرسه الحمدیه، که در سال 1912 ساخته شده است، قدیمی ترین مدرسه در دبی است و اکنون موزه آموزش عمومی است.

محل: دبی کریک

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


جاده شیخ زاید :

جاده شیخ زاید اصلی ترین جاده ای است که در دبی قرار دارد. این وسیله بزرگراه هشت خط با شیشه های بلند و کروم و فولاد در طول آن ساخته شده است . این یکی از بهترین امتیازات در سطح زمین برای نمایشگاه های مشهور آسمان خراش دبی است. جاذبه های اصلی در امتداد یا میان نوار بین زاويه و تقاطع اول قرار دارد و اکثر مراکز معروف دبی در مسیر این جاده قرار دارند. برج دبی تجارت جهانی دارای طبقه ی مشاهداتی است که در طبقه ی بالایی آن ارائه می دهد (گزینه ارزان تر از برج خلیفه)، و پارک طلا و الماس (جاده شیخ زاید) یک فروشگاه مجلل برای عاشقان طلا و جواهر است 118 تولید کننده و 30 خرده فروش همه زیر یک سقف هستند.

محل سکونت: مرکز شهر

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


میراث و روستاهاوغواصی دبی :

میراث معماری، فرهنگی و دریایی دبی در روستاها و غواصی آن نمایش داده می شود و نمایش هایی مربوط به غواصی ومروارید و ساخت و ساز آن به دو بخش قدیمی یک اقتصادیو دو دبی قدیمی است. همچنان تفریحی از زندگی سنتی بئولین و روستای ساحلی با خانه های فارسی، کافی شاپ سنتی و یک سوک کوچک وجود دارد که گچ و سفال در صنایع دستی را انجام می دهد. موسیقی و رقص محلی از اکتبر تا آوریل انجام می شود و بازدیدکنندگان می توانند از پزشکان طب سنتی در آنجا مشاوره بگیرند

محل سکونت:بر دبی

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


آکواریوم دبی :

یکی از جاذبه های مهم و زیبا و هیجان انگیز گردشگری در این شهر، آکواریوم دبی است که دارای 140 گونه از زیبا ترین موجودات دریایی دراین آکواریوم بزرگ معلق در طبقه پایین بازار دبی است. وهمچنین گردشگران به صورت رایگان وارده بازار دبی شده واز این آکواریوم زیبا بزدید کنند.

فعالیت های مختلف به شما کمک می کند نگاه دقیق تری به زندگی موجودات دریایی کنیم . تورهای قایقرانی (در بالای مخزن) به ویژه برای گردشگران محبوب هستند. فعالیت های غواصی در این آکواریوم زیبا قابل ارائه می باشد.

محل سکونت: دبی، خیابان شیخ زاید

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


برج العرب :

برج العرب بلندترین هتل جهان است که در ارتفاع 321 متری بالای جزیره مصنوعی خود در خط ساحلی دبی قرار دارد. طراحی شده به شبیه به یک بادبان باریک، است نمای بیرون این هتل زیبا با یک نورپردازی فوق العاده زیبا نمایش داده می شود که در شب روشن می شود . برج العرب یکی از گران ترین هتل های جهان است که لوکس ترین سوئیت ها آن هزینه بیش از 15،000 دلار برای یک شب است.

برای افرادی که اعتبار نامحدود ندارند، راهی برای تجربه کردن شادابی بیش از حد، این است که برای شام در رستوران زیر آب این هتل فوق العاده زیبا استفاده کنند

آدرس: جاده جمیرا

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


ساحل جمیرا :

این نوار طلایی سفید شنی، مقصد شماره یک ساحل برای بازدیدکنندگان دبی است. ساحل جمیرا یکی از محبوب ترین مکان هایی است که برای گردشگران است.این ساحل دارای امکانات بسیار عالی است صندلی ها برای آفتاب گرفتن جلوی خورشید زیبا، رستوران ها، و اپراتورهای ورزش های آبی ارائه اسکی جت. برای تفریح گردشگران در این ساحل زیبا است.

در حالی که در این منطقه، ماساژ یک ساعت برای گردشگران است و از غرفه الشیف، فقط یک قدم کوتاه از ساحل

فاصله دارد بازدید کنید.در سال 1955، این محل تابستانی مرحوم شیخ رشید بن سعید المکتوم بود. اقامت، ساخته شده از گچ و بلوک مرجانی،است و بسیاری از دکوراسیون زیبا را حفظ می کند، به شما درک بهتر از شیوه زندگی پرطرفدار حاکمان دبی می دهد.

محل سکونت: جاده ساحل جمیرا

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


بازار امارات :

مرکز امارات یکی از معروف ترین مراکز شهر با امکانات چشمگیر (و سورئال) اسکی دبی در داخل است. شیب سرپوشیده داخلی با صندلی و یک محفظه پنگوئن کامل است، همه آنها در دمای مداوم -4 درجه سانتیگراد است. همچنین یک مجتمع سینمایی و یک مرکز تفریحی خانوادگی با مجموعهای از سوارهای با هدف بزرگ و کوچک وجود دارد. فرصت های خرید بی حد و مرز است، همانطور که گزینه های خوردن، ارائه همه غذاهای جهان قابل تصور است.

محل سکونت: جاده شیخ زاید

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


پارک جهان ماجراجوییاین :

این پارک تم در نزدیکی روستای جهانی,که همجور سرگرمی وتفریح و برای هر نوع بچه و بزرگسال، وجود دارد. وآ؛شنا شدن با شخصیت های مارول است؛ یکی دیگر از تفریحات این پارک سواری دایناسورهاست و آشنا شدن با شبکه های شبکه کارتونی آنها، و فعالیت های عجیب و غریب برای بچه های جوانتر، چیزی برای هر سنی وجود دارد.آیا شما می خواهید برای کمک به نبرد با انتقامجویان ، خود را در یک خانه خالی از ترساندن، خود و یا پیوستن به مرد عنکبوتی، این پارک بهشتی برای خانواده ها و گردشگران روز سرگرم کننده و فراموش نشدنی به جا میذارد.

آدرس: جاده شیخ محمد بن زاید

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


اپرا دبی :

در اواسط سال 2016، ساختمان اپرا جدید در خیابان شیخ محمد ساخته شده است و اپرا در مرکز شهر دبی قرار گرفته و قرار است بزرگترین مرکز فرهنگی و محل برگزاری سرگرمی های شهر دبی باشد. دبی میزبان برنامه سالانه تئاتر موسیقی معروف، کنسرت های موسیقی نوپایان درجه یک، اپرا، باله، موسیقی کلاسیک، تولیدات کوچک، شب های کمدی و کنسرت ها است. تئاتر 2000 ساله خود یک قطعه شگفت انگیز از تسلط معماری و یکی از نشانه های جدید دبی است،ساخته شده با دیوارهای شیشه ای و فولادی بسیار معاصر آن که در بالای افق قرار دارند، وشبیه منحنی دوخت سنتی است

آدرس: خیابان شیخ محمد بن رشید

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


ساحل کیت :

این طول بلند از ساحل سفید شنی، در جنوب ساحل جمیرا نه تنها یک مقصد عالی برای آفتاب گرفتن است که قصد دارد وروزها با اشعه های آفتاب بر روی ساحل را می پوشاند.کیت بیچ به عنوان مقصد برتر گردشگری در دبی است وبرای کوهنوردان مشهور شناخته شده است.وپر از هیجان در بازیهای آبی این ساحل زیبا است.پارشوت.جت اسکی.بنانا و غیره از وسایل تفریح این ساحل زیبا است.

آدرس: خیابان جومیری

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


منطقه هنری آلرسرک :

بخشی از منطقه صنعتی قدیمی Al Quoz که در مرکز خیابان آلسرکال واقع شده است، وبه مرکز اصلی هنر دبی شناخته می شود و در حال حاضر به برخی از مهمترین گالری های معاصر شهر معروف است. نام های ایجاد شده به نام گالری هنر سبز، خط سوم و گالری Ayyam است، در حالی که تعدادی از این گالریها نیز نقل مکان کرده اند. برنامه منطقه دبی یه این صورت است که تمرکز هر دو بر روی کار هنرمندان برجسته و همچنین برجسته کردن استعداد خاورمیانه جدید دبی است. این ناحیه در حال ظهور نیز برای طراحان محلی، رستوران ها و رستوران های پاپ آپ و کافه ها برای مکان های مختلف برای مد و بوتیک های لوازم جانبی آمده است. این زیبایی شهر را نشان می دهد که معمولا بیشتر به خاطر چهره سر شناس دراین گالریها شرکت میکنند است.و کسانی که تاریخ دوست دارن فرداد پرواز شما را باین جای زیبا وهنری وتاریخی دعوت میکند.

آدرس: خیابان الرسلک، منطقه صنعتی آل کوئوز

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


پارک ها و استراحتگاه های دبی :

در پارک ها و استراحتگاه های دبی، نیازهای تفریحی همه مردمان و گردشگران را فراهم می ساز تنها مشکل در اینجا انتخاب آنچه شما می خواهید انجام دهید است. پروژه ماموت جابجایی از پارک های جهانی در سطح جهانی را فراهم می کند که تفریحی برای هر کس وهر سنی برای شما را فراهم می کند. ،پارک های هالیوود دنیای صنعت فیلم های هند را زنده می کند پارک آبی لگو لند برای آینده نچندان دور در کشور زیبای امارات برای ساخته آن برنامه ریزی شده است.این پارک که در خیابان شیخ زاد دبی است بهترین تفریحات لازم را برای جوانان فراهم می سازد وهیپچ وقت شمارو نه خسته می کند بلکه شمارو به وجح وهیجان میارد.به نظر فرداد پرواز جای خوبیه حتما برید.

آدرس: خیابان شیخ زاید، جبل علی

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


پارک آبی دبی :

این پارک آب، در آتلانتیس واقع شده است که در خیابان پالم جمیرا است به علت گرمای دبی بیشتر گردشگران برای خنک شدن به این پارک آبی مراجعه میکنند.این پارک آبی برای همه سنین مورده استفاده است.ارتفاع آن جزء استاندارهای جهانی است وبه همه پیشنهاد میشود که از این پارک آبی زیبا استفاده کنند.

آدرس: جاده هلال احمر، پالم جمیرا

تور دبی نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3