درباره برترین فرودگاهها

فرداد پرواز

فرودگاه میدوی ارستربه نام "بهبود یافته" نامگذاری شد

برخی از فرودگاه ها عالی هستند، برخی از آنها وحشتناک هستند اما بعضی از آنها در تلاشندکه بهترین شکل وبا بهترین خدمات تا کامل به رسمیت شناخته شن تا به جوایز ASQ از لخاظ بهترین فرودگاه برسند.

این هفته به بهترین نام "Cleveland Hopkins International" فرودگاه "Most Improved" در آمریکای شمالی داده شد

جوایز ASQ سالانه توسط شورای بین المللی فرودگاه بین المللی ارائه می شود، به رسمیت شناختن فرودگاه ها که به بالاترین رتبه بندی بر اساس نظرسنجی مسافر داده می شود.

کلیولند (CLE) حدود 9 میلیون مسافر را در هر سال مشاهده می کند.

Cleveland.com گزارش داد: "فرودگاه بین المللی کلیولند هاپکینز همچنان تمرکز خود را بر بهبود تجربه بازدید کننده در تمام ابعاد خدمات به مشتریان داده می شود

برخی از تغییرات اخیر در فرودگاه عبارتند از اضافه کردن "اتاق مادران و اتاق هیئت مدیره اطلاعات جدید با زمان انتظار برای بازرسی امنیتی، به روز رسانی پارکینگ آنلاین، گزینه های غذا و نوشیدنی بهتر و مرکز حمل و نقل میباشد.

بر اساس گزارش فرودگاه بین المللی فرودگاها، "بهترین فرودگاه در شمال امریکا"، بین هندوپولیس (IND) و جکسونویل (JAX) است . سه فرودگاه برای دومین بار به بالاترین رتبه دست یافتن(فرودگاه ال پاسو، فرودگاه اوتاوا و فرودگاه تورنتو بیلی اسقف)

هشت فرودگاه برای سومین بار (فرودگاه آستین، فرودگاه کلمبوس، فرودگاه دالاس عشق فیل، فرودگاه هالیفاکس، فرودگاه پیتسبورگ، فرودگاه سن آنتونیو، سان فرودگاه خوزه و فرودگاه تامپا).