دبی در یک نگاه

فرداد پرواز

فرداد تور

دبی Dubai یک شهر و امارات در امارات متحده عربی است که برای خرید لوکس، معماری فوق العاده مدرن، آسمان خراش ها و نایت لایف هایش شناخته شده است.


دبی، شهری در امارات متحده عربی

به دبی، شهر خورشید، شن و ماسه و سرگرمی های هیجان انگیز بروید، در هر سنی که باشید، دبی دارای فعالیت هایی است که تمام خانواده دوست خواهند داشت، آب و هوای آفتابی، تعطیلات عالی برای خانواده را در هر زمان از سال تضمین می کند. دبی به خاطر داشتن هتل هایی افسانه ای شناخته شده است، فرداد پرواز آفر های فوق العاده ای برای تور دبی ارائه می دهد، زمان مناسبی است که تور های دبی را ببینید، یکی از هتل های پنج ستاره را رزرو کنید و سفری بی نظیر را تجربه کنید.

فرداد تور

رفتن به استخر یا ساحل را برای از بین بردن خستگی سفرتان پیشنهاد می کنیم در حالیکه می توانید فرزندانتان را در کلاب های کودکان سرگرم کنید.

فرداد تور

حتی اگر در صحراهای دبی باشید هنوز هم می توانید به پیست های اسکی در محیطی نمادین با برف های واقعی، مناسب برای اسکی بازان در تمام سطوح، بروید.

فرداد تور

در گرما و آرامش بیابان دبی، در تور سافاری خصوصی، با ماشین، دوچرخه و با حتی شتر سواری از تماشای تپه های شن و ماسه ای با شکوه، تماشای آهو ها و غزال ها و پرندگان لذت ببرید.

فرداد تور

برای سرگرمی تمام اعضای خانواده تم پارک تفریحی IMG Worlds of Adventure دبی، Legoland، پارک بالیوود و هالیوود را پیشنهاد می کنیم.

فرداد تور

ترکیبی از رستوران و بار در کروز های دبی وجود دارد که خاطراتی خوش را برایتان رقم خواهد زد.

فرداد تور

در این شهر کشف می کنید چرا دبی به عنوان "شهر طلا" شناخته می شود و یا می توانید تجربه ی خریدی لوکس در جبل علی داشته باشید.

فرداد تور

در دبی مارینا، منطقه ی تفریحی لوکس دبی، استراحت کنید و با قایق موتوری از کانال آبی بگذرید و ساختمان های نمادین و باشکوه شهر را تماشا کنید.

فرداد تور

آسمان خراش برج خلیفه Burj Khalifa، یک برج بلند 830 متری است. در دریاچه ی مصنوعی برج خلیفه، آبنمای موزیکال و رنگی دبی، Dubai Fountain قرار دارد.

فرداد تور

جزیره مصنوعی ساحلی آتلانتیس، در منطقه ی پالم Atlantis, The Palm، ریزورتی با پارک های آبی و پارک آبی آکواریم است.

فرداد تور

ساختار نمادین برج العرب Burj Al Arab، هتلی به شکل بادبان کشتی، در نزدیکی ساحل عمومی جمیرا Jumeirah Beach واقع شده است.

فرداد تور

از بسیاری مراکز خرید بزرگ، دبی مال Dubai Mall، دارای زمین بازی اسکیت روی یخ به اندازه ی المپیک است در حالیکه بازار امارات Mall of the Emirate از شیب های داخلی اسکی استفاده می کند. رستوران های معتبر بین المللی، نایت کلاب ها در فضای باز و آخرین طبقه، وجود دارند.

فرداد تور

طلای سنتی، ادویه و پارچه در اطراف دبی کرک Dubai Creek واقع شده است، جایی که در گذشته دبی به عنوان یک روستای ماهیگیری خواب آلود در محله تاریخی الفاهیدی دیده می شود، از اواخر دهه 1800با برج های بلند بازسازی شد.

موزه دبی در قلعه مربوط به قرن 18 الفاهیدی قرار دارد.

فرداد تور


زمان مناسب برای سفر به دبی

بسیاری از بازدیدکنندگان در ماه های اکتبر-آوریل می آیند، زمانی که آب و هوا گرم و خشک است.

فرداد تور


رویداد های مهم جهت بازدید از دبی

جشنواره خرید دبی (ژانویه - فوریه)؛ جشنواره بین المللی جاز دبی و مسابقات تنیس دبی (فوریه - مارس)؛ رقابت اسب سواری جهانی دبی (مارس-آوریل)؛ و جشنواره بین المللی فیلم دبی (نوامبر-دسامبر).

فرداد تور


تعطیلات بزرگ مذهبی در دبی

ماه رمضان، عید فطر و عید قربان (تاریخ هایشان متفاوت است)( زمانی است که برخی از رستوران ها ممکن است به طور موقت بسته شوند.)

فرداد تور