دبی در یک نگاه

فرداد پرواز

@val3

دبی Dubai یک شهر و امارات در امارات متحده عربی است که برای خرید لوکس، معماری فوق العاده مدرن، آسمان خراش ها و نایت لایف هایش شناخته شده است.


دبی، شهری در امارات متحده عربی

به دبی، شهر خورشید، شن و ماسه و سرگرمی های هیجان انگیز بروید، در هر سنی که باشید، دبی دارای فعالیت هایی است که تمام خانواده دوست خواهند داشت، آب و هوای آفتابی، تعطیلات عالی برای خانواده را در هر زمان از سال تضمین می کند. دبی به خاطر داشتن هتل هایی افسانه ای شناخته شده است، فرداد پرواز آفر های فوق العاده ای برای تور دبی ارائه می دهد، زمان مناسبی است که تور های دبی را ببینید، یکی از هتل های پنج ستاره را رزرو کنید و سفری بی نظیر را تجربه کنید.

@val3

رفتن به استخر یا ساحل را برای از بین بردن خستگی سفرتان پیشنهاد می کنیم در حالیکه می توانید فرزندانتان را در کلاب های کودکان سرگرم کنید.

@val3

حتی اگر در صحراهای دبی باشید هنوز هم می توانید به پیست های اسکی در محیطی نمادین با برف های واقعی، مناسب برای اسکی بازان در تمام سطوح، بروید.

@val3

در گرما و آرامش بیابان دبی، در تور سافاری خصوصی، با ماشین، دوچرخه و با حتی شتر سواری از تماشای تپه های شن و ماسه ای با شکوه، تماشای آهو ها و غزال ها و پرندگان لذت ببرید.

@val3

برای سرگرمی تمام اعضای خانواده تم پارک تفریحی IMG Worlds of Adventure دبی، Legoland، پارک بالیوود و هالیوود را پیشنهاد می کنیم.

@val3

ترکیبی از رستوران و بار در کروز های دبی وجود دارد که خاطراتی خوش را برایتان رقم خواهد زد.

@val3

در این شهر کشف می کنید چرا دبی به عنوان "شهر طلا" شناخته می شود و یا می توانید تجربه ی خریدی لوکس در جبل علی داشته باشید.

@val3

در دبی مارینا، منطقه ی تفریحی لوکس دبی، استراحت کنید و با قایق موتوری از کانال آبی بگذرید و ساختمان های نمادین و باشکوه شهر را تماشا کنید.

@val3

آسمان خراش برج خلیفه Burj Khalifa، یک برج بلند 830 متری است. در دریاچه ی مصنوعی برج خلیفه، آبنمای موزیکال و رنگی دبی، Dubai Fountain قرار دارد.

@val3

جزیره مصنوعی ساحلی آتلانتیس، در منطقه ی پالم Atlantis, The Palm، ریزورتی با پارک های آبی و پارک آبی آکواریم است.

@val3

ساختار نمادین برج العرب Burj Al Arab، هتلی به شکل بادبان کشتی، در نزدیکی ساحل عمومی جمیرا Jumeirah Beach واقع شده است.

@val3

از بسیاری مراکز خرید بزرگ، دبی مال Dubai Mall، دارای زمین بازی اسکیت روی یخ به اندازه ی المپیک است در حالیکه بازار امارات Mall of the Emirate از شیب های داخلی اسکی استفاده می کند. رستوران های معتبر بین المللی، نایت کلاب ها در فضای باز و آخرین طبقه، وجود دارند.

@val3

طلای سنتی، ادویه و پارچه در اطراف دبی کرک Dubai Creek واقع شده است، جایی که در گذشته دبی به عنوان یک روستای ماهیگیری خواب آلود در محله تاریخی الفاهیدی دیده می شود، از اواخر دهه 1800با برج های بلند بازسازی شد.

موزه دبی در قلعه مربوط به قرن 18 الفاهیدی قرار دارد.

@val3


زمان مناسب برای سفر به دبی

بسیاری از بازدیدکنندگان در ماه های اکتبر-آوریل می آیند، زمانی که آب و هوا گرم و خشک است.

@val3


رویداد های مهم جهت بازدید از دبی

جشنواره خرید دبی (ژانویه - فوریه)؛ جشنواره بین المللی جاز دبی و مسابقات تنیس دبی (فوریه - مارس)؛ رقابت اسب سواری جهانی دبی (مارس-آوریل)؛ و جشنواره بین المللی فیلم دبی (نوامبر-دسامبر).

@val3


تعطیلات بزرگ مذهبی در دبی

ماه رمضان، عید فطر و عید قربان (تاریخ هایشان متفاوت است)( زمانی است که برخی از رستوران ها ممکن است به طور موقت بسته شوند.)

@val3