دانشگاه ایلام میزبان دومین استارت آپ استان ایلام در حوزه گردشگری

فرداد پرواز

4اسفند1395


رئیس دانشگاه ایلام گفت: دانشگاه ایلام از امروز میزبان دومین استارت آپ استان ایلام در حوزه گردشگری است.

محمد علی اکبری اعلام کرد: دومین استارت آپ استان ایلام در حوزه گردشگری و صنایع دستی از روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه تا جمعه شش اسفند ماه به مدت سه روز در دانشگاه ایلام برگزار می شود.

وی بیان داشت: در این رویداد ۹۷ نفر از جوانان و صاحبان فکر و اندیشه در حوزه های فناوری اطلاعات، گردشگری، صنایع دستی و کسب و کار تحت راهنمایی هفت نفر از فعالان حوزه کسب و کار در قالب تیم های ۱۰ نفره به تمرین و آموزش کسب و کار می پردازند.

رئیس دانشگاه الیام تصریح کرد: افزود: این استارت آپ با همکاری شتاب دهنده کیانا به نمایندگی از بخش خصوصی ، معاونت اقتصادی استانداری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پارک علم و فناوری و اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان برگزار می شود.

علی اکبری اضافه کرد: چنانچه جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی مایل باشند برگزاری برنامه هایی از این قبیل برای افزایش مهارت های کسب و کار می تواند در اولویت های دانشگاه ایلام قرار بگیرد.

وی همچنین از برنامه ریزی برای اجرای سومین رویداد شتاب استانی در حوزه کشاورزی و گیاهان دارویی خبر داد و اعلام کرد که دانشگاه ایلام در راستای برقراری تعامل بین دانشگاه و صنعت می کوشد تا با برگزاری چنین فعالیت هایی زمینه را برای طرح ایده های نوآورانه و بروز خلاقیت فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم کند.


http://tnews.ir