دانستنی هایی مهم در مورد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

دانستنی هایی مهم در مورد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

در صورتی که با هواپیما سفر می کنید، یکی از مهم ترین فاکتورهایی که می تواند هزینه ی سفر شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد، تهیه ی بلیط ارزان قیمت است. در دنیای اطلاعاتی که ما در آن زندگی می کنیم، یافتن بلیط هواپیما با مناسب ترین قیمت،چیزی فراتر از یک جستجوی ساده می باشد. با 2Safar همراه شوید تا شما را با دانستنی های جالب و مفیدی در مورد رزرو بلیط ارزان قیمت هواپیما آشنا کنیم.

2safar

1. الزاماً خرید بلیط مدت ها قبل از موعد پرواز، بهترین گزینه نیست.

هیچ گاه تصور نکنید که همیشه بهترین راه برای تهیه ی بلیط ارزان قیمت، خریدبلیط مدت ها قبل از زمان پرواز می باشد. به عنوان مثال برخی از شرکت های هواپیمایی تخفیف های خود را به شکل دوره ای اعمال می کنند. سعی کنید این بازه های زمانی دوره ای را برای شرکت های هواپیمایی مختلف شناسایی کنید. به طور کلی بهترین راه برای یافتن این تخفیف ها، دنبال کردن منظم وبسایت شرکت های هواپیمایی و یا وبسایت های گردشگری که برای این منظور طراحی شده اند، می باشد.

2safar

2. الزاماًبلیط های لحظه ی آخری ارزان تر نیستند.

صرف اینکه یک هواپیما تعداد زیادی صندلی خالی به هنگام پرواز داشته باشد، به این معنی نیست که شرکت هواپیمایی مربوطه بلیط همه ی صندلی های خالی خود را با قیمت پایین تر از استاندارد در پای پرواز عرضه خواهد کرد. بنابراین اگر سفر شما باید در زمان مشخصی انجام شود و در عین حال می خواهید از تخفیف مناسب برای بلیط هواپیما برخوردار شوید، ما به شما توصیه می کنیم که ریسک نکنید، بلیط خود را از قبل تهیه کرده و آن را به پای پرواز و لحظه ی آخر موکول نکنید.

2safar

3. انعطاف پذیر باشید.

اگر مسافرت شما لزوماً نباید در یک تاریخ خاص انجام شود و زمان کافی در اختیار دارید، سعی کنید انعطاف پذیر باشید. شما همواره می توانید با تغییر زمان و تاریخ پرواز خود، مثلاً انتخاب روزهای وسط هفته به جای آخر هفته که همواره نزد عموم محبوب تر می باشند، هزینه ی بلیط حود را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید.

4. با شرکت های هواپیمایی دوستی کنید.

در خبرنامه ی شرکت های هواپیمایی مورد نظر خود ثبت نام کنید، زیرا تخفیف ها معمولاً قبل از همه در این خبرنامه ها درج می شوند. همچنین امروزه مخاطب داشتن در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام برای شرکت های هواپیمایی از اهمیت بالاییبرخوردار است و این شرکت ها بسیاری از تخفیف های خود را ابتدا در صفحات مجازی خود اعلام می کنند. پس صفحه های مجازی مربوط به شرکت های هواپیمایی را دنبال کنید. همچنین توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت های هواپیمایی متناسب با مقدار مسافتی که شما با آن ها سفر کرده اید، برای شما تخفیفات ویژه ای قائل می شوند.

2safar

5. از فرودگاه های کوچکتر استفاده کنید.

اغلب شهرهای بزرگ بیش از یک فرودگاه دارند. همچنین به طور معمول قیمت بلیط پروازهایی که از فرودگاه های کوچکتر انجام می شوند کمتر می باشد. بنابراین حتی اگر در نزدیکی فرودگاه اصلی شهر زندگی می کنید، همواره سعی کنید پروازهای موجود در فرودگاه های دیگر را نیز مدنظر قرار دهید.

2safar