خوش شانسی در سفر

خوش شانسی در سفر

شاید از حوادث، بد شانسی ها و پیش آمد های ناگواری که ممکن است در طول سفر برایتان رخ دهد اطلاع داشته باشید. چه بسا قبل از سفر، انواع اتفاقات ناخوشایند چون تأخیر در پرواز یا بیماری را پیش بینی کرده و برای هر کدام از این احتمالات غم انگیز راهکاری اندیشیده باشید. در این مقاله 2Safar قصد دارد با ترسیم خوش اقبالی ها و اتفاقات خوب غیر منتظره ای که ممکن است در سفر بعدی برایتان رخ دهد، شما را به نوعی دیگر از پیش بینی سوق دهد. این بار در کنار تمام تدابیری که برای حوادث ناخوشایند از قبل تدارک می بینید، نیم نگاهی هم به خوش شانسی های محتمل داشته و آماده ی غافلگیری خوشایندی باشید!

2safar

1. نبودن صف در هنگام تحویل بار

تحویل بار و گرفتن کارت پرواز به نوعی اولین مرحله ی سفر محسوب می شود. ممکن است از نبودن صف متعجب شوید و دوباره شمار پرواز خود را چک کنید که اشتباه نکرده باشید! اما همه چیز مرتب است. شما سفرتان را با خوش اقبالی آغاز کرده اید. باید بدانید گاهی این صف ها بسیار طولانی و ناراحت کننده است، بنا براین نبودن صف را به فال نیک بگیرید!

2safar

2. نرخ خوب ارز

حال به سراغ صرافی می روید تا پول خود را تبدیل کرده و ارز بگیرید. نرخ ارز هر دقیقه ممکن است تغییر کند و شما متوجه می شوید با نرخ خوبی قادر به خرید ارز خواهید بود. چه خوش شانسی بزرگی!

3. پر نبودن هواپیما

سوار هواپیما می شوید. صندلی کنار شما خالی است و منتظر هستید تا ببینید چه کسی این صندلی را اشغال خواهد کرد. سوار شدن مسافران به پایان می رسد و هیچ کس روی آن صندلی نمی نشیند! اکنون شما فضای بیشتری در اختیار دارید و راحت تر هستید. در هنگام نیمه خالی بودن هواپیما شما می توانید صندلی خود را نیز به دلخواه تغییر دهید و جای راحت تری بنشینید یا حتی به قسمت درجه یک بروید. این یکی از خوش شانسی های محتمل در طول سفر است.

2safar

4. زودتر رسیدن به مقصد

پرواز شما به موقع پرواز می کند اما به لطف باد مساعد نیم ساعت زودتر به مقصد می رسد. حال شما زمان بیشتری برای جا به جایی و مستقر شدن در اختیار دارید. چه بهتر از این؟

5. زود رسیدن چمدان

به قسمت تحویل بار می روید و چمدان شما جزء نخستین چمدان هایی است که بر روی نوار نقاله پدیدار می شود. با توجه به اینکه گاهی مسافران حدود یک ساعت برای تحویل گرفتن چمدان هایشان معطل می شوند، باید قبول کنید که بسیار خوش شانس هستید.

2safar

6. چک این زود هنگام در هتل

چند ساعت قبل از ساعت مقرر چک این به هتل می رسید و نمیدانید با این زمان چه کنید. دوست دارید هر چه زودتر به اتاق رفته، چمدان ها را باز کرده و استراحت کنید. بخت با شما یار است! مسئول پذیرش می گوید که اتاقتان آماده است و نیازی به انتظار نیست.

7. چک اوت دیر هنگام در هتل

روز پایانی سفر است و شما برای تحویل اتاق و رفتن به فرودگاه آماده می شوید اما مایل نیستید خیلی زود به فرودگاه بروید زیرا هنوز وقت زیادی در اختیار دارید. با پذیرش هتل تماس می گیرید و تقاضای وقت اضافی برای چک اوت می کنید. تقاضای شما با خوشرویی پذیرفته می شود. باید بپذیرید که در این سفر براستی خوش اقبال بوده اید!

2safar