خطوط هوایی ژاپن راه اندازی توکیو-سیاتل در بهار 2019 را برنامه ریزی کرد

فرداد پرواز

7 مهر 97


خطوط هوایی ژاپن اعلام کرده است که شبکه Trans Pacific خود را با سرویس بین فرودگاه بین المللی ناریتا در توکیو و فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما گسترش خواهد داد. این سرویس با همکاری شریک تجاری خود در اقیانوس آرام، شرکت هواپیمایی آمریکایی، در 31 مارس سال آینده آغاز خواهد شد. این ششمین خط سواحل غربی ژاپن هواپیمایی ژاپن است که بین ژاپن و آمریکای شمالی عمل می کند. بالاترین 20 شهر ایالات متحده با بالاترین میزان تقاضای سفر از ژاپن به 84 درصد از بازار و سیاتل پنجمین مقصد بعد از لس آنجلس، نیویورک، سانفرانسیسکو و لاس وگاس است. با راه اندازی این مسیر، خطوط هوایی ژاپن به تقاضای مسافرتی در سیاتل پاسخ خواهند داد که مسافران تجاری و اوقات فراغت گزینه های جدیدی برای پرواز به ژاپن و اتصال شهرهای در آسیا خواهند داشت.

خطوط هوایی ژاپن زمان و زمان رسیدن به مقصد را به و از نارتیا بهینه سازی کرده است، به مشتریان اجازه می دهد تا بدون نیاز به اتصال در سراسر شبکه بین المللی حامل. "ما خوشحالیم که معرفی مسیر مسیر سیاتل-ناریتا را اعلام می کنیم که در مارس 2019 به بهره برداری خواهد رسید.

Tadashi Fujita، معاون اجرایی شرکت هواپیمایی ژاپن، گفت: "همراه با شریک تجاری مشترک ما، هواپیمایی آمریکایی، ما منتظر استقبال از بازدید کنندگان بیشتر به آسیا برای کسب و کار و یا لذت بردن از که مهمان نوازی ژاپنی از لحظه ای که آنها بر روی هواپیما قدم زدن تجربه می کنند. علاوه بر این، با اعلام این که خطوط هوایی ژاپن و خطوط هوایی آلاسکا 20 پروازهای جدید از کدام فرودگاه را از طریق سیاتل معرفی خواهند کرد، مشتریان در حال حاضر 56 مقصد ایالات متحده را در اختیار پرواز هواپیمایی آلاسکا قرار می دهند.