خرید در خیابان های شگفت انگیز وین اتریش

فرداد پرواز

22 تیر 1396


اگر به وین اتریش سفر کرده باشید، حتما با بنده هم عقیده خواهید بود که خرید کردن از مراکز خرید در وین می تواند از خاطره انگیز ترین کار ها باشد. افرادی که عاشق خرید می باشند می توانند به رویای خود در خیابان های پر از فروشگاه های مختلف و گوناگون این شهر جامع عمل بپوشانند.

هر نوع کالایی که فکرش را بکنید می توانید در مراکز خرید در وین پیدا کنید، شعبه های مختلفی از برندهای لباس و لوازم آرایشی را می توانید در این شهر بیابید. قیمت خرید در این فروشگاه ها متغیر است از چند یورو تا هزاران یورو، اجناس مارک و بسیار گران قیمت تا اجناس ارزان همه و همه را می توانید در این شهر که شهر رویایی عاشقان خرید است پیدا کنید. خودتان انتخاب کنید چه می خواهید.

مغازه های این شهر بر حسب قانون مجبور هستند که روز های یکشنبه تعطیل کنند اما همه که قانون را اجرا نمی کنند اگر کمی بیشتر در شهر بگردید مطمنا دو، سه تا مغازه باز پیدا خواهید کرد. مراکز خرید در وین دوشنبه ها تا جمعه از ساعت 9 تا 6 بعد ظهر و شنبه ها تا 5 بعد ظهر باز می باشند. البته بعضی هایشان پنج شنبه و جمعه ها را تا 7:30شب کارمی کنند. با ما همراه باشید تا 5 تا از خیابان هایی که می توانید خاطرات شگفت انگیز از خرید در آن ها داشته باشید را به شما معرفی نماییم.

1) کولمارکت (Kohlmarkt)

2) جوزفشتاتر اشتراسه (Joseph Strasse)

3) نوباگاسه (Neubaugasse)

4) کارنتنر اشتراسه (Kartner strasse)

5) بازارچه های کریسمس


http://hamgardi.com