خرید بلیط

خرید بلیط

خرید و دریافت بلیط

تمامی بلیط های جام جهانی 2018 روسیه، از طریق وب سایتFIFA عرضه می شود. آخرین فاز روند فروش بلیط های جام جهانی نیز، از طریق مراکز فروش بلیط FIFA، که در شهر های میزبان جام جهانی 2018 ایجاد شده اند، تکمیل و در اختیار گردشگران و علاقه مندان فوتبال قرار خواهند گرفت.

2safar

یکی از نکات و اطلاعات مهم در خصوص بلیط های جام جهانی 2018 که باید به آن توجه داشته باشید، ابطال و لغو تمامی بلیط های خریداری شده از سوی واسطه های غیر قانونی مانند مزایده های آنلاین و سیستم های غیر رسمی تبادل و عرضه بلیط است، که از ورود مالکان این نوع بلیط ها به استادیوم ها نیز، ممانعت به عمل می آید و تمامی هزینه های صرف شده برای خرید چنین بلیط هایی را نیز از دست می رود.

2safar

چگونگی استفاده از برنامه ی مهمان نوازی (Hospitality Program)

پکیج هاسپیتالیتی یا همان مهمان نوازی، یکی از برنامه های رسمی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه به شمار می رود، که به منظور ایجاد خاطراتی بی نظیر و بسیار ارزشمند از بهترین فوتبال های برگزار شده در جهان شکل گرفته است. این پکیج یا برنامه مجموعه ای از گزینه ها را در اختیار هواداران و علاقه مندان فوتبال برای انتخاب قرار می دهد که در هرکدام از آنها، با توجه به قیمت،خدمات مختلفی را بهافراد متقاضی این برنامه ارائه می کند. به طور کلی در این برنامه، هر فرد یک بسته ی خدماتی را به علاوه بلیط مسابقات به صورت تضمین شده بر اساس معیار، یک استادیوم، یک تیم و یا یک مسابقه دریافت می کند. در هر بسته ای این برنامه، تعداد مشخصی از بازی ها را می توانید بر اساس تیم مورد علاقه، استادیوم و بازی مورد نظرتان انتخاب کنید.

2safar

هر کدام از بسته های خدماتی این برنامه (به استثنای سری “MATCH Private Box”) برای یک نفر طراحی شده است. بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته برای خریداران این نوع بلیط ها، علاوه بر بلیط یکی از صندلی های اصلی مسابقه با موقعیت مناسب و دیدی عالی، خدمات دیگری نیز چون وعده های غذایی نیز ارائه می شود.

2safar

البته باید توجه داشته باشیدکه، مکان و سطح خدمات ارائه شده با توجه به انواع بسته های این برنامه متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه، می توانید از فروشگاه های آنلاین بازید و اطلاعات مورد نظرتان را دریافت کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه می توانید به صورت مستقیم با صندوق پستی websales@match-hospitality.com در اتباط باشید.

2safar