خرید آنلاین و اینترنتی بلیط (هواپیما-پرواز-ایرلاین)

فرداد پرواز

خرید آنلاین و اینترنتی بلیط (هواپیما-پرواز-ایرلاین)

فردادپرواز به شما این امکان را می دهد که با سلیقه شما آسان ترین بلیط هواپیما را برای خود فراهم نموده که برای انتخاب پایین ترین و معتبرترین بلیط هواپیما را برای خود انتخاب کنید.

1. خرید اینترنتی و آنلاین بلیط هواپیما

2. قیمت بلیط بیزینس واکونومی و فرست کلاس

3. خرید و رزرو آنلاین برترین ایرلاین ها

4. خرید آنلاین و اینترنتی تمامی خطوط هوایی ایران ایر- ماهان- اطلس- عمان ایر-امارات – ترکیش- قشم ایر- کیش ایر- زاگرس- قطر ایرویز- سان اکسپرس و...


- قیمت رزرو و خرید اینترنتی و آنلاین بلیط هواپیما به شما کمک می کنند که تا زودتر به مقصد خود برسید تا در وقت خود صرفه جویی کنید.

- برای خرید و رزرو بلیط هواپیما ابتدا مبدا و مقصد و تاریخ سفرتان را وارد کنید و سپس شرکت های هواپیمایی ارائه شده را جستجو کنید.

- لیست شرکت های هواپیمایی در نتیجه ی جستجو می آیند و شما قادر خواهید بود که نوع صندلی خود و تاریخ پرواز خود را انتخاب کنید و به صورت آنلاین خرید نموده و بلیط خود را از طریق ایمیل یا موبایل دریافت نمائید.

- در صورتی هم که بخواهید اطلاعات بلیط هواپیمایی خود را چاپ نمایید و یا مشاهده کنید ،در بخش قراردادهای خود می توانید وارد شوید و از آنجا بلیط خود را مشاهده و چاپ نمایید.

- در صورتی که هم شماره ی بلیط یا قرارداد خودرا ندارید شما می توانید به کاربری خود مراجعه نموده و از آنجا بلیط خود را پیدا کنید.

- امکان کنسل کردن بلیط هواپیما خود را در فردادپرواز وجود دارد هزینه کنسلی آن مبنی بر شرایط و قوانین و مقرارات آن کنسل کردن ایرلاین مورد نظر می باشد.

- در خرید اینترنتی خود دقت لازم را به عمل بیاورید در صورت هرگونه اشتباهی از طرف قرارداد فردادپرواز هیچ گونه مسئولیتی نخواهد پذیرفت.

- حتما مشخصات فردی خود را به صورت کامل پر کنید و وارد کردن آن دقت لازم را به عمل بیاورید.

- برای اطلاعات بیشتر می توانید کارشناسان فروش فردادپرواز تماس حاصل فرمایند .