خرید آنلاین هتل در بیش از 120 هزار منطقه گردشگری

وب سایت 2سفر با ارائه 120 هزار مقصد گردشگری و رزرو بیش از 300 هزار هتل در سراسر دنیا با پائین ترین نرخ برای مسافر و همکارای عزیز خود فراهم نموده است که مسافر هیچ گونه مشکلی برای رزرو آنلاین خود درهیچ جای دنیا نداشته باشد.

1. رزرو آنلاین بیش از 300 هزار هتل

2. خرید و رزرو آنلاین بهترین هتل های دنیا

3. پائین ترین ترخ هتل های دنیا با پائین ترین نرخ دلاری

4. خرید آنلاین هتل ها و بهترین مقاصد گردشگری(دبی- مالزی- چین- هند- تایلند- بالی- سنگاپور- روسیه- اندونزی- فرانسه- آمریکا- یونان- گرجستان- استانبول- آنتالیا – کوش آداسی- بدروم- ترکیه- آلمان- اتریش- ایتالیا- هلند و...

شما برای رزرو هتل خود می توانید مقصد مورد نظر خود را انتخاب نموده و تعداد اتاق و نفرات خود را مشخص نموده و گزینه جستجو را کلیک نمائید در مرحله اول هتل مورد نظر را انتخاب نموده و سپس اطلاعات خریدار را وارد نمائید و بعد اطلاعات مسافرین در مرحله آخر پرداخت و بعد از پرداخت آن واچر خود را به صورت آنلاین دریافت نمائید.

برای کنسل نمودن هتل خود طبق قوانین و مقررات هتل مورد نظر خود کنسل می شود.حتما در انتخاب خود کوشا باشید چون در صورت خرید هیچگونه کنسلی وجود نخواهد داشت چون 2سفر بیشتر به فکر مسافر خود می باشد.

در صورتی که بخواهید واچر خود را چاپ و یا مشاهده کنید در نام کاربری خود میتوانید وارد شود و قرارداد واچر خود را در آن جا مشاهده نمائید.

نرخ دلاری هتل ها با پائین ترین نرخ در سیستم رزرواسیون 2سفر تعریف شده است.

حتما در وارد کردن ثبت قرارداد شماره تلفن ثابت و موبایل خود و ایمیل و آدرس دقیق ثبت شود.

حتما در وارد کردن اسامی مسافران دقت لازم را بکار ببرید چون در صورت ثبت کردن قرارداد هیچگونه کنسلی وجود نخواهد داشت.