خرابه های سنت پل ماکائو

فرداد پرواز

همه چیز که از کلیسای سنت پل باقی مانده است، یکی از بهترین ساختمان های مسیحی در خاور دور، به عنوان نماد رنسانس تحمیل شده است. نقطه عطفی در نقطه ی ماکائو در بالای یک پرواز وسیع از گام های گرانیت است .پس از تخریب کلیسای اول توسط آتش در سال 1601، در سال 1637، کلیسای حضرت عیس در رم ساخته شدو توسط مسیحیان منتقل از ژاپن ساخته شد اما نماد باقی مانده آن هنوز کمی از شکوه سابق کلیسای جامع را نشان می دهد ویژگی های قابل توجه شامل کتیبه ای از بالای دروازه که کلیسا را به مادر خدا اختصاص می دهد؛ شخصیت های مقدس یهودیت؛ و مجموعه ای از زیور آلات امدادگر، که از یک شخصیت مریم مقدس به اژدها، اسکلت ها و انواع موتیف، اروپایی و آسیایی می باشد. همچنین از اهمیت ویژه ای برخوردار است از صحنه های کتاب مقدس از جمله پاییز و کریسفیسون. یکی دیگر از سایت های بازید کننده مسیحی هست که بیشترین بازدید کننده را به خود گرفته است. نکات برجسته شامل حرمسرا در بالای کلیسای نگهبان مسیحیان است که توسط شهدای مسیحیان ژاپنی که طی آزار واذیت مسیحیان در قرن 17 ساخته شده است باقی مانده .

محل این کلیسای زیبا در کشور ماکائو است .

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


مجلس سنا و میدان سنادو تاریخی ماکائو

در قلب تاریخی ماکائو، میدان سنادو (میدان سنا) یک منطقه عالي لذت بخش است. نکات برجسته شامل ساختمان سرسبز قدیمی که در حال حاضر توسط شورای شهرداری اشغال شده است و به عنوان بهترین نمونه معماری استعماری پرتغال در ماکائو شناخته می شود. ساخته شده در سال 1784، نمای ساختمان عالی در سال 1870 اضافه شد و کل ساختمان به طور کامل در سال 1940 بازسازی شد. برجسته های داخلی (به عنوان بخشی از تورهای رسمی هدایت می شوند) اتاق شورای با پانل چوب غنی و کتابخانه مجلس سنا است بیش از 50،000 نسخ خطی نادر، بیش از 500 سال سن، و در کتابخانه معروف یوآنینا در کویمبرا، پرتغال دیده می شود. در این میدان زیبا رستوران هایی است که هم غذاهای اروپایی و چینی دارد و هم به خانه های دیگری از جاذبه های توریستی دیگر مانند کلیسای دومینگو اسپانیا قرن هفده نزدیک است.به نظر فرداد حتما به این کشور زیبا با این همه جاذبهای زیبا سفر کنید.

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


معبد ای-ما ماکئو

معبد معروف ای-ما در شبه جزیره ماکائو در سال 1488 ساخته شد الهام بخش تغییر شهر توسط پرتغالیا تو چند دهه بعد بوده است. بخشی از مرکز تاریخی یونسکو ماکائو، این معبد بودایی یکی از مهمترین اماکن مذهبی شهر است و ارزش تحقیقی خاصی برای گردشگران دارداین معبد زیبا به شش بخش تقسیم شده است غرفه دروازه، نمازخانه، قصر یادبود، تالار خیرخواهی،ژنگجیو وسالن گوانین این جاذبه معماری جذاب ویژگی های چیزهای جالب بسیاری را برای دیدن است ، بسیاری از شیرهای سنگی به دنبال سنگ و مجسمه الهه ماتسو به لکه های سایه ای برای متوقف کردن و در نظر گرفتن آرامش زمینه های معبد، و همچنین دیدگاه های دیدنی در سراسر خلیج است .حتما از این معبد زیبا در کشور ماکئو دیدن فرمایید.

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


Fortaleza do Monte(خانه موزه ماکائو)

Fortaleza do Monte که در سال 1626 ساخته شد، سالهاست که مرکز حضور نظامی ارتش پرتغال در این بخش از چین است در نهایت به عنوان محل اقامت فرماندار خدمت می کند امروز، این قلعه سابق موزه سه طبقه ماکائو را که به باستان شناسی و انسان شناسی ماکائو اختصاص دارد، تاکید می کند تا چینی ها، پرتغالی ها و ماکان ها برای زندگی و همکاری با یکدیگر (تورهای راهنمای انگلیسی در دسترس) قرار گیرد.حتی ازاین موزه باغ زیبا که در بهترین جای ماکائو با بهتریت طبیعت وآب وهوا دیدن فرمایید .

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


برج هیجان انگیز ماکائو

بخش بزرگی از کنوانسیون و مرکز سرگرمی مرکز ماکائو، برج ماکاو به راحتی یکی از نشانه های قابل تشخیص شهر و همچنین یکی از جاذبه های محبوب ترین جاذبه های گردشگری آن است. ایستاده 338 متر ارتفاع و ساخته شده برای ارتباطات و پخش، بخش سرگرم کننده برج شامل یک عرشه مشاهدات با دیدگاه فوق العاده ای نسبت به شهر، و همچنین تعدادی از رستوران ها، تئاتر ها و skywalk xفرصت های خرید. برای جستجوگران و هیجان یک پیاده روی نفس گیر در امتداد بیرونی سطح مشاهدات است و بالاترین پرچم جهان در 233 متری این برج زیبا قرار دارد. یکی دیگر از جاذبه های جالب وسرگرم کننده این برج ، موزه بزرگ آن با مجموعه ای از خاطرات و وسایل نقلیه مربوط به مسابقه است وحتما از این برج زیبا وهیجان انگیز بزدید کنید .

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


بهترین جزیره کلوئن و ساحل ماکائو

جزیره کلوئن به جنوب با شبه جزیره ماکائو به سرزمین اصلی با پل و جاده پیوست است فراتر از جزیره تایپا، و باید در سفربه ماکائو با این جزیره وساحل زیبا آشنا شوید بازدیدکنندگان اغلب غافلگیر می شوند و یاد می گیرند کولین جزیره ای از جنگل های کاج، گیاهان اکالیپتوس، گیاهان گرمسیری و زمین های کشاورزی، و همچنین تعدادی از سواحل زیبای شن و ماسه سفید زیبا میباشد از این، شناخته شده ترین (و شلوغ ترین) ساحل جزیره شرقی است. بخشی از پارک کولون با غرفه چینی و فرسای گرمسیری، منطقه ساحلی شامل یک مجتمع تفریحی با امکانات شنا، تنیس، مینی گلف و دیگر سرگرمی های سرگرم کننده است ساحل دیگری به ون بیچ در انتهای جنوب جزیره است. ,واقع شده همچنین از معبد تام چین، به خاطر مدل کشتی آن با اژدهای چوبی، و کلوئن روستای، ترکیبی از ساختمان های چینی و مستعمره قدیمی با یک کلیسای کوچک جذاب به سنت فرانسیس کاساویر، در مقابل که یک بنای تاریخی است حتما از این جزیره تاریخی دیدن فرمایید.

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


موزه دریایی و اسکله ماهیگیر در کشور زیبا ماکائو

موزه دریای ماکائو یک ساختمان مدرن در نزدیک معبد ای مای ماکائو است مجموعه ای جامع از مطالب مربوط به تاریخ دریایی ماکائو،کشتی های مدل و تجهیزات ماهیگیری. همچنین از نمایشگاه هایی که نشان دهنده توسعه ابزارهای دریایی و هواشناسی است، از جمله تعدادی از دیورام ها که نشان دهنده رویدادهای مهمی در گذشته دریانوردی است را نشان می دهد. در مقابل موزه، بندر داخلی (کشور پرتوی) که از طریق آن مرز بین ماکائو و چین را اجرا می کند، جایی که شما یک قایق اژدها چینی بازسازی شده، یک قایق سامان، یک قایق گل و یک قایق ماهیگیری که توسط افراد فرار از ویتنام (نکته: وبسایت موزه را برای جزئیات جشنهای قایقرانی سرگرم کننده اژدها در اطراف ماکاو بررسی کنید یا بهتر است که سعی کنید سفر خود را با هماهنگی با مسابقات قایق اژدها در ماه مه آغاز کنید، زمانی که این صنوف چشمگیر، با 20 قطعه الاول با یک درامر نشسته در صخره.) همچنین به ارزش بازدید از اسکله دوچرخهسواری ماکائو و اسکله ماهیگیری که یک پارک سرگرم کننده شامل مغازه ها، رستوران ها، و سواری های متعدد ساخته شده به شبیه به شهرهای معروف ساحلی مانند آمستردام و ونیز است حتما یک سفر به ماکائو برید ویک تجربه خوب به دست بیارید واز این موزه و اسکله زیبا هم دیدن فرمایید.

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


دروازه مرزی کشورماکائو

دروازه مرزی ماکائوساخته شده توسط پرتغالی در سال 1870 برای جایگزینی دروازه چینی قبلی است. داربست درب (دروازه مرزی) یکی از معروف ترین جاذبه های شهر است و زمانی که به عنوان "خلیج فارس" شناخته می شود. تنها راه در و خارج از ماکائو از چین است. در سمت ماکائو کتیبه های اهمیت نظامی و نقل قول ها، از جمله عبارت مشهور "احترام کشور شما: برای شما اهمیت دارد" می باشد. از آنجا که در سال 1994 به طور کامل توسعه یافته، این منطقه تبدیل به یک مقصد توریستی محبوب شده است، که بیشتر آن به سمت پیاده رو و خانها است. کاشی های سفارشی فردی دربسیار پرطرفدار در پرتغال و صحنه هایی از تاریخ ماکائو و مناطق اطراف آن است.

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


جزیره تایپا و خانه تایپا ماکائو

جزیره تایپا، به جنوب ماکائو و با یک پل بیش از حد پیچیده مرتبط است، برای یک سفر سرگرم کننده را می سازد. قبلا یک پست گمرک چینی برای کشتی هایی که در ماکائو قرار داشتند و برای چندین دهه محل سنتی کارخانه های آتش بازی، شهر خود شامل تعداد زیادی از مغازه های چینی و ساختمان های استعماری پرتغالی همراه با یک مسیر مسابقه اسب است. دیگر موارد برجسته شامل حرم بودایی از چهار چهره و معبد پاکی تای، ساخته شده در سال 1844 و قابل توجه برای دکوراسیون غنی و دو شخصیت حجاب زندگی خود است. از معادن کوچکتر این جزیره تین هوی شناخته شده ترین و حدود 180 سال پیش ساخته شده است (برای زیارتگاه بسیار پر زرق و برق که شامل یک شخصیت الهه است) قابل توجه است. در نهایت، باید به طور کامل بازگردانده مستعمره تایپه خانه، به موزه خانه تایپه با نمایش های جالب از و مبلمان معمولی خانه های ماکائو. است .

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


معبد الهه رحمت کونیام ماکائو

عبد کونیام در 1627 اختصاص یافته به الهه رحمت است، هرچند اشاره به یک معبد در سایت می تواند به سلسله قرن های 13 و 14 رسیده باشد. در سالن ورودی سه شخصیت بودا از گذشته، حال، و آینده است، در حالی که سالن دیگری شامل یک شخصیت الهه رحمت است که در 9 طرف بودا قرار دارد. همچنین توجه داشته باشید باغ حیاطی زیبا معبد که در 3 ژوئیه 1844 اولین معاهده بین ایالات متحده و چین امضا شد دیگر ویژگی های قابل توجه شامل رفع سفالینه ها و برج های سقف با ارقام تاریخی مینگ است و مجسمه طلایی بودا منحصر به فرد به نظر می رسد مانند مارکو پولو مشهور ونیزی است پشت معبد یک باغ چینی بزرگ با درخت زوایای دوست داشتنی است که در آن عاشقان جوان دعا برای خوشبختی در زندگی آینده خود را ارائه می دهند.

کسانی که میخوان خوشبخت بشن حتما به این باغ زیبا بروید .

تور ماکائو نوروز 98 با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3